תוכן נגיש באתרי אינטרנט הוא למעשה חובה אשר מעוגנת בחוק. בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות) תשע"ג-2013 תקנה מס' 35 קובעת התאמות נגישות מגוונות שיש לבצע במטרה להנגיש את אתרי האינטרנט לכלל הציבור. החוק חל על מסמכים, דפים, יישומים וכל מידע אחר המועבר באינטרנט.

התוכן הוא החלק המרכזי והחשוב ביותר באתר אינטרנט, ולכן הוא גם חייב להיות נגיש לכמיליון וחצי אזרחים עם מוגבלויות, ולאפשר להם ליהנות מהטקסטים כמו כולם. תוכן נגיש כולל הנחיות רבות הקשורות למיקום התוכן בדף, בניית טבלאות נגישות, שימוש נכון במאפיין Alt, שימוש בכותרות מסוג H באופן היררכי (H1– H6) ועוד.

תוכן נגיש אינו כולל רק את עמודי אתר האינטרנט שלכם. תוכן נגיש הוא למעשה כל תוכן המיועד ללקוחותיכם ומתפרסם בפלטפורמות השונות ברחבי האינטרנט כגון אתרים, בלוגים, מסמכי PDF, אפליקציות וניוזלטרים.

כבר בזמן תהליך האפיון והבנייה של האתר יש להקפיד שכל התכנים שבאתר יהיו תכנים נגישים. כאן לא מסתיימת העבודה, כל תוכן חדש שעתיד לעלות לאתר, לאפליקציה ולניוזלטר חייב להיות מונגש גם כן בהתאם להנחיות.

אנו ב-A-2-Z מנגישים את כל סוגי התכנים, ובעלי ניסיון רב בכתיבה ועריכה של תוכן נגיש ובהדרכות בתחום התוכן הנגיש למעצבים ועורכי תוכן.