קידום אורגני – SEO שוטף

בעבור רבים מאיתנו המושג 'קידום אורגני' מוכר אבל למעשה לא מובן. הפעם נבין מהו קידום אורגני, מה מייצג פרסום אורגני ואיך כל אלו קשורים ל-SEO קידום אתרים. כשמדברים על קידום אורגני בתחום ה-SEO מתייחסים לעשייה שמאפשרת לאתר להתברג גבוה בתוצאות החיפוש במנועי האינטרנט השונים, ובראשם במוביל – של גוגל. 
SEO שוטף
SEO שוטף

בפשטות ניתן להסביר כי קידום אורגני הוא מונח המשמש לתיאור תהליכים שנועדו להשגת מיקום גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות של מנוע החיפוש – בשאיפה כמובן להתברגות לעמוד הראשון ואף למקום הראשון.

קידום חודשי המבוסס טקטיקות להגדלת התנועה האורגנית ממנועי החיפוש אל האתר שלנו יכולה להיות משימה קשה, ולפעמים כמעט בלתי אפשרית אם לא קיימת תוכנית עבודה אסטרטגית שיווק או ללא מחקר מעמיק של התחום ומתחריו. 

בלעדיי כל אלו, גם אם תשקיעו כסף רב, מסע פרסום במנוע החיפוש עתיד להיכשל, ובגדול.

קידום אורגני שוטף - השקעה משתלמת לטווח ארוך

קידום אורגני שוטף משמעו  לתכנן ולבצע עבודת ה-SEO יעילה, מוכוונת מטרות ולאורך זמן. 

חברות רבות מבינות את חשיבות ה-SEO אבל לפעמים מפספסות את החשיבות של קידום מתמשך. ככל שהתחרות גדולה, מנועי החיפוש העיקריים באינטרנט עלולים להפחית את הדירוג שלכם במידה ועבודת ה-SEO אינה מתמשכת בשוטף.

קידום אורגני מתמשך כולל בין היתר התעדכנות בלתי פוסקת בחידושים ובעדכוני האלגוריתם של גוגל, בכדי לספק פתרונות ופעולות שוטפות ומוכחות, בהתאמה מושלמת לשינויי הנהלים והכללים של מנוע החיפוש, ובהתאם לצרכים המשתנים של האתרים והלקוחות השונים שלנו. 

כדאי לשים לב עם זאת שהשינויים והפעולות אינם רק בהתאם לשינויי גוגל, אלא נעשים גם לטובת שיפור חווית הגלישה באתר.

כלים וביצועים מדידים ומתעדכנים ב-A-2-Z

חברת A-2-Z מציע ללקוחותיה קידום שוטף במטרה מתמדת להתברג במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש האורגניות עבור כל מילות מפתח בעלות נפחי חיפוש גבוהים ופוטנציאל המרה גבוה.

הקידום החודשי שלנו מתבצע במנועי החיפוש המובילים בעיקר Google ומבוסס בכללותו על מילות מפתח מחופשות.

שאר הפעולות כוללות בין היתר: 

  • מעקב אחר מצבו הטכני של האתר
  • מחקר של אתרים אתרים המתחרים בתחום העשייה שלכם
  • התאמת האתר לעדכונים החדשים של גוגל
  • ליווי וייעוץ לעדכון תוכן חדש באתרכם
  • ניטור מתמיד של מילות מפתח ויעילותן
  • מעקב דירוגים שוטף
  • מעקב אחר נתוני האתר בממשקי גוגל ושליחת עדכונים שוטפת; 
  • הפקת דו"חות חודשיים על התקדמות האתר בדירוג התוצאות במנועי החיפוש
  • המלצות לביצועים נוספים נדרשים
  • הפצת תכנים באתרים חיצוניים, עם קישורים לאתרכם

A-2-Z – וותק וניסיון שעובדים בכל שעה בשביל הצלחתכם

לחברתנו ניסיון רב שנים ואנו פועלים כבר מזה יותר מ-15 שנים בתחום SEO קידום אתרים, פרסום אורגני וקידום אורגני. ותק זה מהווה יתרון גדול ללקוח בזכות הביטחון והשקט הנפשי שמקנה הידיעה שיש מי שדואג לפרסום ולקידום האתר שלכם בכל שעה ביממה, אפילו הרבה אחרי שעות העבודה הרשמיות – מה שאנחנו מכנים, קידום אקטיבי לזמנים פסיביים.

זכרו, אין מחיר או תבנית קבועים לקידום אורגני מתמשך. קידום אורגני על בסיס חודשי משתנה באופיו ובעלותו לפי העבודה הכרוכה בקמפיין ה-SEO של כל לקוח ולקוח. האם הייתם מוכנים להתפשר על הצלחתכם? קידום אורגני ושיווק שוטף של האתר החשוב שלכם לא צריכים להיחשב כהוצאה, אלא כהשקעה המניבה הכנסות והמרות, שמשמעותן – הצלחה לעסק.

WhatsApp chat