רשתות חברתיות בישראל

הרשתות החברתיות מהוות כיום את הזירה העיקרית לפעילות גולשים באינטרנט. הן למעשה גלגול של הפורומים הוותיקים לדיונים, כאשר החידוש אותו הן הציגו הוא באפשרות של הגולשים להגדיר את מעגלי האנשים איתם הם רוצים לשתף מידע ותכנים לצד אפשרויות נוספות ומעניינות שהולכות וגדלות.

מאחר ומרבית הגולשים ברשתות החברתיות מנהלים דיונים עם אנשים הקרובים אליהם, למידע שזורם באותן רשתות יכולה להיות השפעה גדולה בהרבה מזה המוצג באתר רשמי או אפילו סיקור תקשורתי. בעלי עסקים רבים משקיעים בשיווק ברשתות חברתיות במטרה להפוך במהרה תכנים שונים לוויראליים ברחבי האינטרנט וליצור באזז סביבם.

לרשימת הרשתות החברתיות נוספות כל שנה רשתות חברתיות שונות. אם פעם כשחשבנו על רשתות חברתיות חשבנו רק על פייסבוק וטוויטר. כיום יש רשתות רבות ומצליחות כאשר הבולטות שבהן לצד פייסבוק וטוויטר הן לינקדאין, הרשת העסקית הגדולה והמצליחה בעולם. כמו כן, אינסטגרם, פינטרסט, גוגל פלוס ובשנתיים האחרונות הרשת שזוכה לחשיפה רבה היא סנאפצ׳אט, במיוחד בקרב הגולשים הצעירים, אך לא רק.

לכאורה, אין דבר קל יותר מכניסה לרשתות החברתיות – כל מה שצריך הוא לפתוח פרופיל ולהקים עמוד עבור העסק או המוצר שלכם. אבל התנהלות ברשתות החברתיות ושיווק ברשתות החברתיות דורשות יותר מזה: דיאלוג קבוע עם הלקוחות ומקבלי השירות שלכם, רעיונות יצירתיים, גרפיקה וסרטונים, ניהול שוטף, מענה ללקוחות ועוד מגוון רחב של נושאים.

במסגרת ניהול הנכסים הדיגיטליים של לקוחותיה, חברת A-2-Z שיווק בינלאומי באינטרנט מנהלת פעילות במגוון רשתות חברתיות מובילות מתוך מטרתה לחזק את המותג, להגדיל את המכירות, להגיע לקהלים חדשים ולהגדיל את מעורבות הגולשים ברחבי הרשתות החברתיות השונות.

תימלול מצגת מדיה חברתית
  1. A-2-Z ‫אסטרטגיה‬ ‫מחקר‬ ‫כתיבה‬ ‫חברתיות‬ ‫רשתות‬ ‫עריכה‬ ‫הפצה‬ ‫ופרסום‬ ‫קידום‬
  2. 14 ‫שנות נסיון בינלאומי‬ ‫בשיווק‬‫- אונליין
  3. נסיון מוכח ‫בעבודה עם גופים ציבוריים בפעילות ניו מדיה בחו"ל
  4. פתרון מלא מבית אחד
  5. ‬‫מתן מענה‬ ‫ ‬in-house‫לשפות ‬:‫עברית‬,‫אנגלית‬,‫רוסית‬,‫ספרדית‬,‫פורטוגזית
  6. פתרון מלא להכנה וביצוע של פעולות תוכן:התאמה לפלטפורמות השונות הפצה‬;‫ופרסום‬ ‫קידום‬