שלמה אבני, מחוברים לחיים

שובל, כל פעם שאנו חוזרים מפגישת עבודה אתך, הלב מתרחב מהנכונות שלך לעזור בתחזוק האתר שלנו ובחשיבה הפורה שלך, ואיך לשפר וליעל את התהליכים. אנחנו יודעים שהקשר שלך עם ליאורה הינו בשוטף, ומעבר לפגישות, והמילה "אי אפשר" אינה שגורה בפיך. אלון , תודה שאמצת אותנו. אשרינו. תודה, שלמה

Ofer, Realeyez3d.com

At the beginning of 2010, we decided to spend our sales budget in online marketing and after meeting with several companies decided to work with A-2-Z. The results were amazing, bringing us from about 4-5 new leads a month in 2009 to around 40 leads a month! More than the bottom line results A-2-Z has helped us in all of the other marketing areas including the launch of our new website, and helping us prepare a yearly online marketing strategy.

מיכל רייספלד מנהלת שיווק, רשות החדשנות

קודם כל תודה רבה! על המאמץ, האכפתיות והעבודה המשותפת

אורן פפו מנכ"ל ובעלים, פרואקטיב

כל הכבוד לכם על העבודה המשותפת לאורך השנה כולה שמביאה תוצאות כאלה מדהימות. אין ספק שזו תוצאה של מקצוענות והכרת התחום. יישר כוח ואיחולים לשנת 2020 לכולנו…. להמשיך לעבוד יפה ולטפס למקומות גבוהים יותר. סופ"ש טוב !!!

אבי הרטמן מנכ”ל, Starcom Systems

אנחנו עובדים עם חברת A-2-Z יותר משנה על השיווק הבינלאומי שלנו באינטרנט. החברה עושה עבורנו את תהליך ה SEO , הפרסום הממומן במנועי החיפוש במספר שפות, וניתוח שוטף של תוצאות השיווק תוך עבודה קבועה לייעול השיווק והעלאת ה- ROI באתר. מאז תחילת הפעילות עם החברה, אנו רואים שיפור משמעותי בתוצאות השיווק שלנו באינטרנט ומספר הפניות מהאתר שלנו שילש את עצמו. אנו מרגישים כאילו מצאנו שותפים לשיווק של החברה וחבורת אנשים המסורים להצלחתנו, תורמים לה רבות ומסורים לשיווק מבוסס תוצאות ושיפור מתמיד של העבודה המשותפת.

דודי פוליטי, אופטיסטור

רציתי להודות לכן בינתיים על הפרק הזה שביצענו ביחד. בעיני הבאתן אותנו לתוצאות פנטסטיות: מאתר לא מוכר שעושה את צעדיו הראשונים בתחום האופטיקה – לאתר שמוביל בקידומים בכל היעדים שנקבעו (וגם כמה שאפילו לא נקבעו). מעבר לעבודה על הקידום האורגני – הסיוע הרצוף של מיה בכל הנוגע למעקב על הנתונים, לניתוח המקצועי שלהם ולהסקת המסקנות הנדרשות –היה משמעותי ביותר עבורנו בהובלה של האתר למקום שבו הוא נמצא. אלף תודות על המקצועיות והסבלנות.

רינת הלוי מנהלת שיווק, קבוצת יוזמות

ברצוני לציין לטובה את חברת A-2-Z המספקת לנו שירותי SEO – קידום אורגני שוטף, ניתוחי אנליטיקס ומדידות המרה של טפסים. כמכללה המובילה בתחום מקצועות האימון האישי והעסקי, הדרכות ופיתוח ארגוני, השיווק של המכללה מבוסס ברובו הגדול על הקידום הדיגיטלי. אנחנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. צוות A-2-Z מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה, ויצירתיות. המשימות מתבצעות בזמן המוגדר, הקשר הוא שוטף ומלווה בהרגשת בטחון של חברה שיודעת את העבודה שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות.