אודות A-2-Z שיווק באינטרנט

חברת A-2-Z(נטינג בע"מ) מתמחה בשיווק, נגישות, קידום, תוכן ופרסום אונליין – בשווקים המקומיים והבינלאומיים. 

A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט לניהול הנכסים הדיגיטליים שלך

חברת A-2-Z(נטינג בע"מ) מתמחה בשיווק, נגישות, קידום, תוכן ופרסום אונליין – בשווקים המקומיים והבינלאומיים. אנחנו מספקים ללקוחותינו את כל מגוון הפתרונות והשירותים לשיווק בעידן האינטרנט מ- א' ועד ת', החל מבחירת האסטרטגיה ובניית תכנית שיווק מלאה, דרך ביצוע משימות השיווק והפרסום בפועל, וכלה בניתוח התוצאות בזמן אמת. החברה הוקמה ופועלת משנת 2002, ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות, המנוסות והמוערכות בארץ בתחום השיווק והנגישות באינטרנט.

לקוחות

על לקוחות A-2-Z נמנים משרדי ממשלה, עיריות ורשויות מקומיות, מותגים מובילים בארץ, תאגידים, בנקים, חברות הייטק, חברות תיירות, חברות ביטוח, חברות פיננסיות, חברות ועסקים מתחומי הרכב, רפואה, קמעונאות, מסחר, תיירות מרפא, תעשייה ועוד – הפועלים במרחב הדיגיטלי בשווקים מקומיים ובשווקים בינלאומיים.

תחומי התמחות

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו פתרונות שיווק דיגיטליים באינטרנט במסגרת בניית אסטרטגיה דיגיטלית הכוללים את השירותים והתחומים הבאים: הקמה וניהול הנכסים הדיגיטליים, קידום אתרים במנועי החיפוש, הנגשת אתרים לגולשים עם מוגבלות, מחקרי שוק ומתחרים, בניית תוכנית שיווק אונליין ובחירת תמהיל השיווק המתאים, פרסום חכם וממוקד בכל ערוצי הדיגיטל, קידום אורגני אשר מסייע להופיע בעמוד הראשון של גוגל ומנועי חיפוש אחרים, פרסום ממומן בגוגל וברשתות חברתיות, ניתוחי אנליטיקס מקצועיים וערוצי תנועה, כתיבת תוכן איכותי, ניהול המוניטין הדיגיטאלי ודחיקת תוצאות שליליות, דיוור אלקטרוני, וכמובן ניתוח הנתונים והתוצאות. כל אחת מן ההתמחויות מסייעת להשיג את היעדים השונים של כל חברה וחברה: מיתוג, לידים, שימור לקוחות יצירת באזז ועוד.

הצוות

בכל אחד מהתחומים האלו A-2-Z מעסיקה צוות מקצועי, מנוסה ושירותי ומעניקה לכל לקוח מעטפת שירותים כוללת המותאמת ליעדי הלקוח, לאפשרויותיו ולצרכיו. למעשה אנו פועלים כאילו היינו זרוע השיווק שלך במרחב הדיגיטלי.

מערך הדרכה וספרים

כחלק מהפעילות השיווקית, מפעילה החברה מערך הדרכה הכולל ימי עיון והרצאות בנושא שיווק דיגיטלי ובנגישות אתרים במסגרת חוק הנגישות.
במסגרת פעילות מערך ההדרכה, חברת A-2-Z הוציאה לאור ספרות רבה בנושא השיווק באינטרנט:
– בשיתוף המכון הישראלי לייצוא הוצאנו לאור את הספר – “שיווק נכון באינטרנט – שליטה בעולם השיווק של המחר” שזכה לביקורות מצוינות ונמכר בזמנו בהצלחה בכל רשתות הספרים המובילות.
– החוברת לשיווק נכון בפייסבוק.
– מצגות הדרכה לנגישות באינטרנט.
– מאמרים מקצועיים ושימושיים רבים בתחומים השונים של השיווק האינטרנטי המתפרסמים דרך קבע בבלוג שלנו.

שיתופי פעולה

חברת A-2-Z עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כל הגופים הרלוונטיים בארץ לנושא ההנגשה בדיגיטל בהם עמותת נגישות ישראל, איגוד האינטרנט הישראלי, מכון התקנים, והנציבות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות של משרד המשפטים.  כמו כן A-2-Z חברה בארגון העולמי להנגשה – International Association of Accessibility Professionals , כמו כן החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מגוון בתי התוכנה המובילים בארץ.

מנכ"ל החברה

חברת A-2-Z הוקמה על ידי אלון זכאי, העוסק מזה למעלה מ- 20 שנה בשיווק המקומי והבינלאומי, והמשמש כמנכ"ל החברה עד היום: "סוד ההצלחה שלנו – בנוסף לחתירה למצוינות ושרותיות עבור לקוחותינו – הוא הניסיון הרב שצברנו, כמו גם הטעויות שעשינו משך השנים. נשמח להעמיד את כל זה גם להצלחת העסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה".

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו !

מחוייבות ההנהלה להצלחה

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

צוות מקצועי ומיומן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

שיתופי פעולה

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

ניווט וויז