ייעוץ וליווי SEO להקמת אתר חדש

עד כמה חשוב לשכור ליווי SEO להקמת אתר חדש? ויותר מכך – האם ליווי בהקמת האתר הוא חיוני וישנה באמת את הצלחתו או אי הצלחתו של התוצר הסופי?

כפי שנעזרים בבוני או מעצבי אתרים, או בטמפלט ייעודי שבנו מומחים מהתחום לצורך האתר החדש שלכם, כך גם במהלך הקמה או שדרוג של אתר אתם נדרשים להכוננה מקצועית שתתאים את האתר באופן אידיאלי לגולשים ולמנועי החיפוש, ובעיקר למנוע חיפוש דומיננטי כמו גוגל.

ייעוץ SEO

מה זה SEO ומדוע הוא חיוני לאתר?

ליווי SEO הכרחי גם בתהליך הקמת אתר חדש וגם בשדרוג האתר הקיים, מכיוון שעליכם לוודא שהמעבר נעשה באופן חלק, על מנת לשמר את תוצאות החיפוש הקיימות לאתר הוותיק, ולמזער פגיעות עד כמה שאפשר.

קידום אתר בגוגל הוא חיוני ולא במקרה – התחרות הקשה בין אתרי האינטרנט השונים על תשומת לב הגולשים ועל ביקוריהם, מאלצת את בעלי האתרים לשכור שירותי דיגיטל וייעוץ לקידום האתר, אשר הפכו לחשובים מאי-פעם להצלחה בזירה הדיגיטלית.

אבל מה זה בדיוק SEO? המילה SEO היא ראשי תיבות של המונח 'אופטימיזציה למנועי חיפוש' – Search Engine Optimization. התחום למעשה כולל מומחיות בקידום ובניית אתרים תוך התייחסות לסדרה של טכניקות המשפרות את הנראות של האתר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. 

מטרת האופטימיזציה היא להביא את האתר גבוה ככל האפשר בתוצאות שאילתות חיפוש מסוימות. 

מה כולל ליווי בהקמת אתר חדש או ליווי בשדרוג אתר קיים?

גם אם כבר שמעתם דבר או שניים על SEO או על קידום ובניית אתרים, ייתכן ואף סביר להניח כי קיימים שיקולי אופטימיזציית מנועי חיפוש שמעולם לא חשבתם עליהם – החל ממילת מפתח בכתובת האתר ועד לצורך לסלק מהאתר שגיאות מכשילות.

תהליך ייעוץ קידום אתרים וליווי SEO להקמת אתר חדש או לשדרוג אתר קיים כולל כמה שלבים שהם מחויבי המציאות:

  • פגישת היכרות של צוות חברת הקידום וליווי האתרים עם הלקוח – שיחה להבנת מטרת האתר, יעדיו וקהל היעד שלו, תיאום וסנכרון מול הלקוח ושאיפותיו.
  • במקרה של ליווי בהקמת אתר – חברת ה-SEO מתמחה גם בליווי בבחירת הספק המתאים ביותר לבניית האתר מאפס, בהתאמה לצורכי האופטימיזציה לאתר המסוים על פי מחקר מילות מפתח.
  • פגישה בין הספק הבונה את האתר לצוות החברה, והעמקת ההבנה על צרכי האופטימיזציה.
  • הכנת אפיון שיווקי לאתר – סימון מטרות השיווק ואפיון האתר לצורך הנעה לפעולה וההצלחה השיווקית.
  • בניית האתר תוך הכנה לקידום במנוע החיפוש של גוגל (Google friendly).
  • הכנת האתר לקמפיינים ותפירת תכנית לקידום האתר באמצעות פרסום באופנים שונים לפי צורך/תקציב הלקוח.
  • הכנת האתר למדידות וניתוח התוצאות שמקורן בנתונים הסטטיסטיים שיאספו לפי הגדרת צורכי ה-SEO.

זכרו, עיצוב יפהפה ומושקע לא מספיק כשמדובר בטראפיק לאתר ובמכירות המוצרים או השירות המוצעים בו.

השקת אתר חדש, או שדרוג אתר קיים, זו הזדמנות חדשה ללכוד תנועת גולשים אורגנית לצד הצורך להתמודד עם השוק התחרותי הקיים. ליווי יועץ SEO אינו בגדר מותרות, אלא השקעה שצריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות. 

מיטוב האתר יניב נוכחות בולטת בתוצאות החיפוש, והרבה קהל שיחשף אליכם.

ניווט וויז