בניית אתרי Ecommerce

לאורך העשורים האחרונים אתרי מכירות הפכו להיות אחד הכלים המשמעותיים בעסק, וכבר אינם נחלתם הבלעדית של מותגי ענק ורשתות אופנה מובילות. בעלי עסקים קטנים ובינוניים מגלים אף הם את הפוטנציאל העצום של חנות ראווה דיגיטלית. חלק מהחברות הללו מקימות עסק וירטואלי לחלוטין ורק שולחות מוצרים. אתרי אי־קומרס צצים כיום בהמוניהם, וכעת מגיע גם תורכם להצטרף לעולם הרווחי של המכירות ברשת. אז מה זה ecommerce בעצם? איך להקים אתר מכירות מוביל ואיך כל זאת מתקשר למשבר הקורונה? המומחים שלנו כאן כדי להסביר.

בניית אתר מכירות באינטרנט

מה זה אתר e-commerce?

אם תהיתם מהו e-commerce נשמח להבהיר את המושג. אתר אי קומרס הוא חנות הפועלת לאורך כל שעות היממה ברשת האינטרנט. הוא בנוי באמצעות ממשק מקוון המכיל קטלוג מוצרים מחולק לפי קטגוריות, כאשר כל מוצר מוצג באמצעות תמונות ותוכן מילולי. לצד כל מוצר מוצב כפתור לרכישה ויש אפשרות להוסיף מספר מוצרים בעת ובעונה אחת לעגלת קניות וירטואלית. הרכישה מתבצעת בכרטיס אשראי באתר, וחלק מהחנויות מוסיפות גם אפשרות לתשלום טלפוני.

האם אני צריך אתר איקומרס?

תקופת משבר הקורונה הבהירה לבעלי עסקים רבים כי בתקופה של סגר רק עסקים שברשותם פעילות מקוונת יכולים לשרוד. הצרכנים התרגלו לרכוש אונליין וכבר אינם חוששים להשתמש בכרטיס האשראי כאשר הם רוכשים באתרי אי קומרס. הם נהנים משירות לקוחות מסור עד הבית וחווית רכישה שחוסכת זמן, לצד אפשרות להשוות מחירים בקליק בין חנויות רבות. בניית אתר מכירות באינטרנט מאפשרת להגיע לכל הצרכנים הללו בקלות, להתרחב לאזורים גיאוגרפיים נוספים ולהתחיל להזניק את העסק לרמה שלא הכרתם.

בניית אתר איקומרס - מלאכה למקצוענים בלבד

היות ומדובר במקור הכנסה משמעותי לעסק חשוב לבחור חברה מנוסה בעלת ניסיון רב שמציעה הקמת אתר אינטרנט למכירות באמצעות פלטפורמות יציבות. בניית אתר מכירות שונה מבנייה של אתר תדמיתי ולכן לא כל מתכנת יוכל לעשות זאת עבורכם.

איך להקים אתר מכירות מצליח? טיפים מובילים

נציין בקצרה מספר טיפים חשובים בנושא. כדי להקים אתר איקומרס מצליח יש לבחור מערכת ניהול מתאימה, ליצור קטגוריות באופן חכם ואינטואיטיבי, להוסיף ניווט קל ונגיש, ליצור תפריטים מתאימים והגיוניים, לשמור על רמת אבטחה גבוהה (כדי שהאקרים לא יוכלו להפיל את האתר או להגיע לפרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות) ולהוסיף תמונות איכותיות למוצרים.

עבודה שוטפת - איך לבחור מנהל אתר e-commeerce למיצוי רווחים מקסימלי?

חשוב לבחור מנהל אתר בעל ניסיון שיוכל להעלות את כל המוצרים עם המחירים התחרותיים ביותר, ויטפל בשירות הלקוחות לגולשים שמעוניינים לרכוש מוצרים. בחרו אדם המתמחה בתחום של ecommerce במיקור־חוץ או כחלק מהחברה.

איך עושים מחקר מתחרים אפקטיבי?

לפני שאנו מקימים אתר מכירות מקוון אנו מסייעים לכם לעשות מחקר מתחרים. כדאי לראות אילו מוצרים כבר מוצעים ללקוחות בנישה שלכם ומה מחיריהם. זאת משום שלקוחות יכולים להשוות כיום בקלות בין חנויות שונות ובדרך כלל יבחרו בחנות המציעה את המחירים הזולים ביותר (כולל מחיר שילוח המוצר). כדי לעשות מחקר אפקטיבי יש להחליט אילו קטגוריות מוצרים תשווקו באתר ולאחר מכן להשתמש באתרי השוואת מחירים המציגים את כל המחירים של אותו מוצר בחנויות שונות.

עלות הקמת אתר מכירות ומדוע לא כדאי להתפשר על מומחים בתחום?

הקמת אתר מכירות איכותי מתחילה ממספר אלפי שקלים ויכולה להגיע לעשרות אלפים אם מדובר בחנויות מורכבות מאוד. עלות הקמת אתר מכירות תלויה גם בכמות המוצרים והקטגוריות באתר ובפלטפורמה באמצעותה הוא מוקם. חשוב לעבוד עם חברה המתמחה בשלבים השונים הנדרשים לצורך הקמת אתר מכירות איכותי, ולא להתפשר על מתכנת מתחיל. זאת משום שהאתר הזה יהיה למעשה חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם, ויכול להוות מקור הפרנסה העיקרי ביום מן הימים. אם הוא פועל ללא תקלות, ומאובטח היטב, תוכלו לאפשר לו לעבוד עבורכם ולהרוויח מחנות שפועלת 24 שעות ביממה.

הקמת אתר מכירות משלב האפיון ועד הפיתוח - המומחים של A-2-Z ילוו אתכם לאורך כל התהליך

בחברת Z-2-A אנו מסייעים לבעלי עסקים להיכנס לעולם הריווחי של הדיגיטל באמצעות בניית אתר איקומרס והוספת מוצרי החנות לאתר. כל עסק יכול לצלם את המוצרים ולהעלות אותם לפלטפורמה מקוונת שאינה מצריכה כל ידע בתכנות. אנו גם מציעים שירות מלא משלב האפיון עד פיתוח האתר, לרבות אפשרות להוספה של המוצרים וההסבר המלא על כל מוצר. אנו מסייעים לאפיין את הקטגוריות שלו, לאסוף את התמונות והתכנים הדרושים ולאחר מכן מקימים עבורכם את האתר. מעולם לא היה קל יותר להתחיל להרוויח מהרשת.

dani
ניווט וויז