מהו קידום אורגני באינטרנט?

קידום אורגני מורכב מפעולות רבות שיש לבצע במטרה לשפר מיקום של אתרי אינטרנט במנועי החיפוש השונים כדוגמת גוגל ובינג. המטרה היא ברורה, להופיע במיקום גבוה ככל הניתן. למרות היעילות הגדולה של כלים כגון מודעות ופרסום, הגורם שבסופו של דבר מביא כמות גדולה של גולשים לאתר שלכם הוא תוצאות חיפוש על שם העסק שלכם, או התחום בו הוא עוסק.

מנועי חיפוש מניבים אלפי תוצאות בתגובה לכל שאילתה, אך מעט מאוד גולשים ימשיכו מעבר לעמוד תוצאות החיפוש הראשון. במילים אחרות, מיקום גבוה בתוצאות חיפוש באינטרנט הוא חיוני לקידום האורגני והכללי של העסק שלכם. באנגלית התחום נקרא SEO, ראשי תיבות של Search Engine Optimization, זאת אומרת, אופטימיזציה למנוע החיפוש.

איך אפשר לקדם את העסק שלכם במנועי החיפוש? חלק מהבעיות שפוגעות בקידום האורגני יכולות להיות "בלתי נראות" עבורכם: טעויות בקוד, בעיות בתיאורי-מטא, ועמודים חסומים לסריקה ואינדוקס. מעבר לבעיות הטכניות, על האתר להיות מותאם למנועי חיפוש מבחינת התוכן (SEO) ולשיווק ללקוחות הפוטנציאליים.

אנשי ה-SEO המומחים של חברת A-2-Z שיווק בינלאומי באינטרנט עוסקים בקידום אורגני במשך שנים רבות, מעודכנים בכל החידושים בתחום ועומדים לרשותכם בכל הנוגע לקידום העסק שלכם ברשת. החל מבחירת האסטרטגיה ובניית תמהיל השיווק הנכון עבור לקוחותינו, דרך ביצוע הקמפיין בפועל, וכלה בניתוח התוצאות בזמן אמת. חברתנו הינה מהחברות המובילות והוותיקות בארץ בתחום השיווק והפרסום במדיה חברתית.