ישי מנדיל סמנכ"ל שיווק, אלטשולר שחם

אבקש להודות לחברת A-2-Z (נטינג בע"מ) על השירות המקצועי שאתם מספקים. על הליווי בהנגשת מסמכים, השירות והתמיכה המקצועית וידע ברמה גבוהה וכמובן על הזמינות היומיומית בייעוץ והדרכה עם נכונות לעזור בכל משימה.

שלי, הסתדרות עובדי המדינה

הי סילבי, ראשית המון תודה רבה על ההירתמות והעזרה. יש לי עוד דברים לשלוח אבל את הדברים הבהולים עשינו. תוכלי להעביר לי מידע לגבי העלויות עד כה. אני חייבת לדווח למנכ"לית. אם אפשר משהו יותר מפורט כמו כמה קבצים, כמה עמודים וכו ועלות. המון תודה רבה, שלי

ענבר סלטו, סמנכ"ל תפעול, מיטב קרנות נאמנות בע"מ

אבקש להודות לחברת A-2-Z (נטינג בע"מ) על השירות המקצועי שהנכם מספקים. על הליווי בהנגשת מסמכים, השירות, התמיכה המקוצעית וידע ברמה גבוהה. תודה, ענבר סלטו, סמנכ"ל תפעול, מיטב קרנות נאמנות בע"מ.

יער אמיר, מנהל אימפקט חברתיICL

החל מלפני כשנה חברתZ-2-A(נטינג בע"מ) מלווה את חברתICLבהנגשת מסמכים דיגיטליים היסטוריים וחדשים. אבקש לציין את השרות המקצועי והמסור שהחברה מספקת עלהייעוץ,ביצוע הנגשת המסמכים, המקצועיות והתמיכה וכל זאת בלוחות זמנים מאתגרים. נציגי החברה השונים מפגינים מחויבות מלאה, מקצועיות ושירותיות ברמות הגבוהות ביותר. בברכה, יער אמיר מנהלאימפקט חברתיICL

שרלי שוורץ, מנהלת אגף דיגיטל והסברה מועצה אזורית גזר

אבקש להודות לחברתA-2-Z (נטינג בע"מ) על השירות המקצועי שאתם מספקים. על הליווי בהנגשת המסמכים,השירות התמיכה המקצועית וידע ברמה גבוהה. בברכה, שרלי שוורץ מנהלת אגף דיגיטל והסברה

בן אברהם, ממונה ביטחון ארצי וחרום ורכז נגישות קבוצת אמות השקעות בע"מ

חברת A-2-Z מספקת לקבוצת אמות השקעות בע"מ שירותי ליווי ויעוץ שוטף בנושא נגישות וקידום אורגני – SEO. החברה מספקת בין היתר את השירותים הבאים: ליווי SEO שוטף ליווי נגישות אתר האינטרנט הנגשת מסמכים מצגות ודוחות כספיים ברצוננו לציין כי הליווי וכלל המשימות מבוצעות לשביעות רצוננו הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת ההשקעה והתמיכה הטובה לאורך כל הדרך. חברת A-2- Z מתנהלת בצורה מקצועית, אמינה ומספקת שירות ברמה גבוהה. אנו שמחים להמליץ לחיוב על חברת A2Z ועל צוות העובדים בו.

אודי זיו אגף תיקשוב, אוניברסיטת בר-אילן

ברצוני להמליץ על מדריך מעולה מחברת a-2-z , זך סיגל , שהעביר לנו הדרכות בנושא – "הנגשת מסמכי אופיס לאנשים עם מוגבלות – לצורך עמידה בחוק הנגישות לאתרי האינטרנט". זך העביר את ההדרכה בצורה מקצועית מלווה במצגת ברורה ואיכותית שבסיומה ניתן תרגיל "שיעורי בית" (שהוכנו ונשלחו לזך ע"י כל משתתף וקיבלו התייחסות). זך גילה בקיאות גם בחומר הנלמד וגם במעטפת הרחבה של בניית אתרי אינטרנט בכלל והנגשתם לציבור הרחב של אנשים עם מוגבלות. האווירה בכיתה נוהלה בצורה חיובית ופרודוקטיבית. נשמח לעבוד איתו בהמשך.

מרק ריבץ, מנהל אתר המשרד לביטחון הפנים

בתאריך ה-6 ביוני 2019 התקיימה במשרד לביטחון הפנים בירושלים הדרכה בנושא נגישות על ידי נציג חברת a-2-z. ההדרכה כללה מידע אודות הנגשת מסמכי וורד ו-PDF ,והועברה למספר עובדי המשרד ויחידותיו אשר עובדים באתרי האינטרנט של המשרד או מכינים מסמכים המתפרסמים באתרי המשרד. המשתתפים הביעו שביעות רצון מההדרכה ובעיניי היא היתה מאוד ברורה ופרקטית. אני מבקש להודות למדריך זך סיגל ולכל צוות החברה עבור ההדרכה.