בית אריאלה, אגניישקה

לילך ורותם, תודה רבה על עבודתכם המסורה, על הסבלנות ושיתוף הפעולה. תודה רבה לעדי ולקרול. אתם מדהימים! בית אריאלה

פפי לנדאו-בר, המכללה האקדמית בית ברל

שמי פפי לנדאו-בר, בשנה וחצי האחרונות שימשתי מנהלת שיווק במכללה האקדמית בית ברל. אני רוצה להודות לחברת Z-2-A על העבודה המקצועית בתחום השיווק דיגיטלי, הנגשת אתר המכללה וקידומו. על הטיפול המקצועי תוך מציאת פתרונות יצירתיים בקידום אתר המכללה. אבקש לציין באופן מיוחד את השירות של נטע אשכנזי , הדף עומרי ומלודי דגן שהעניקו למחלקת שיווק שירות מקצועי וחווית לקוח יוצאי דופן. על הרצון להוביל להצלחה, על ההקשבה, על ההתמדה, על הנכונות להיות זמינים בכל רגע ולשנות את אסטרטגית העבודה מעכשיו לעכשיו לפי הפוקוס שלנו.אין ספק כי צוות Z-2-A קשובים ורואים את טובת הלקוח לפני הכל. במהלך השנה אנחנו רואים את העבודה הטובה בכך שהגדלנו את כמות הביקורים לאתר והגדלנו את כמות ההמרות ועל כך תבוא עליכם הברכה. בברכה, פפי לנדאו-בר

רובי רפאלוב, מנורה מבטחים

זמן טוב להגיד שהיה לי את העונג והזכות לעבוד מולכם! השירות והמקצועיות שהפגנתם הוא מהטובים ביותר שנחשפתי אליהם. תודה רבה לכם על הכל!!!!!

אורן ציזאנה, בנק הפועלים

היי לילך, בהמשך למייל של זך, רק רציתי להגיד שההרצאה שהוא העביר הייתה מעולה ונראה שהאנשים בהחלט מתרשמים ממנו, אדבר עם הגורמים העסקים לגביי יותר שיתוף פעולה מולו בהקשר של נגישות. בכללי הייתי שמח גם להמליץ לכל הטרייבים שיעשו איתו מפגש נגישות מכיוון שאני חושב שהערך שהתקבל היה גבוה מאוד. בברכה, אורן ציזאנה

ערן הלר, רמבם

היי קרול, בתור מומחה דיגיטל וטכנולוגיה אני רוצה לומר לך כל הכבוד על המקצועיות, היסודיות, הסבלנות והבדיקות המעמיקות. בגרסאות הבאות יהיו תוספות, אעדכן ואעביר לכם לבדיקות. כמובן תודה גם ללילך המון תודות, מעריך מאוד, המשך יום טוב.

אהובה ביטון מנהלת תפעול, מלון לוט ים המלח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת למלון ספא לוט שירותים במס' נושאים: 1. קידום אורגני 2. ניהול דף פייסבוק 3. ליווי נגישות אנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי ואדיב. צוות החברה מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה ויצירתיות. שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

טליה גרש, ראש מחלקת יח"צ ותקשורת שיווקית, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון

במהלך השנתיים האחרונות, שבהן את מלווה את המכללה בתחומי ה-SEO והנגישות, תרמת תרומה משמעותית לביסוס אתר המכללה החדש כמוביל במספר תחומים: קידום אורגני – שיפור מיקומי ביטויים במנועי החיפוש וגוגל בראשם נגישות – התאמות נגישות לאתר בכל ההיבטים ניהול נכס דיגיטלי – הצעות ויוזמות תוכן איכותית שקידמו המותג נציין את השירות המקצועי, היעיל והאדיב שאנו זוכים לקבל ממך באופן שוטף. הצעותייך, היוזמות שאת מגלה וחשיבתך המקורית מוערכת על ידינו מאוד, והן באות לידי ביטוי ביישום ותוצאות.

גדי מרגוליאן, מנהל תקשורת שיווקית מטרו מוטור

חברת A-2-Z מספקת לחברת מטרו מוטור שירותי קידום ונגישות באינטרנט לכלל האתרים (8 אתרים). צוות A-2-Z מוביל את מטרו מוטור להישגים בגוגל כבר מספר שנים, מעודכן בשינויים האחרונים בנועי החיפוש והחידושים הטכנולוגיים האחרונים בתחום. אנו שמחים להמליץ על חברת A-2-Z.

יעל פאר סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק ותקשורת, איילון ביטוח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת לאתר איילון ביטוח מס' שירותים בתחום הדיגיטל והאינטרנט: SEO – קידום אורגני שוטף בגוגל הכנת האתר למנועי החיפוש ליווי נגישות – התאמת האתר לגולשים עם מוגבלויות רמת הזמינות והשרות שאנו מקבלים מצוות A-2-Z גבוהה מאוד ואנו נהנים מהעבודה המשותפת, החברה מבצעת את המשימות לשביעות רצוננו תוך "חשיבה מחוץ לקופסא" מתן יחס אדיב ומקצועי. נשמח להמליץ בחום על עבודה עם חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

קרן רותם, מנהלת הדיגיטל , המרכז הבינתחומי הרצליה

חברת A-2-Z שיווק ונגישות מלווה את אתר האינטרנט של המרכז הבינתחומי הרצליה כ-3 שנים, במסגרת הליווי אנו מקבלים שירותים בתחומים הבאים: קידום אורגני במנועי החיפוש שירות ליווי ונגישות שירות אישי, אדיב ומקצועי – המעניק בטחון רב להמשך הדרך, ועל כך אנו רוצים לומר תודה. להמשך שיתוף פעולה פורה.

בן אברהם, ממונה ביטחון ארצי וחרום ורכז נגישות קבוצת אמות השקעות בע"מ

חברת A-2-Z מספקת לקבוצת אמות השקעות בע"מ שירותי ליווי ויעוץ שוטף בנושא נגישות וקידום אורגני – SEO. החברה מספקת בין היתר את השירותים הבאים: ליווי SEO שוטף ליווי נגישות אתר האינטרנט הנגשת מסמכים מצגות ודוחות כספיים ברצוננו לציין כי הליווי וכלל המשימות מבוצעות לשביעות רצוננו הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת ההשקעה והתמיכה הטובה לאורך כל הדרך. חברת A-2- Z מתנהלת בצורה מקצועית, אמינה ומספקת שירות ברמה גבוהה. אנו שמחים להמליץ לחיוב על חברת A2Z ועל צוות העובדים בו.

רחל לוביאניקר, סמנכ"ל מנהל מערכות מידע ודיגיטל עמידר החדשה

חברת A-2-Z, נגישות ושיווק באינטרנט, מספקת לחברת עמידר שירותי ליווי ובדיקות נגישות תקופתיות לאתר האינטרנט של עמידר במהלך השנים 2016 – 2019. ברצוני להמליץ ולהודות לצוות החברה ולציין לשבח את מתן השירות היעיל, האדיב והיצירתי ומעל הכל מקצועי.

נטע מנהלת פרויקטים, קבוצת פיונט

שלום לכולם ברצוני להודות לצוות הנגישות של A-2-Z על הטיפול המהיר והמענה השירותי לעיריית רמת גן: קרול, לילך ושי. על המענה השירותי שנתתם , קיצוץ לוחות הזמנים על מנת להעביר לטיפול העירייה במטרה במשותפת לעמוד בלוחות הזמנים עבודה טובה כל הכבוד!!! בברכה

רוונה מנהלת מדעית, Medoc-Web

היי איל ורונן רציתי להודות לכם על ההדרכה של אתמול. החומר הועבר בצורה ברורה ומעניינת, קיבלנו כלים שאנחנו יכולים להתחיל כבר ליישם, למדנו דברים שלא כולנו היינו מודעים אליהם ואנחנו רואים שיש לנו עוד הרבה עבודה לעשות. מן הסתם יהיו לנו עוד שאלות והבהרות במשך הזמן. תודה והמשך יום נעים

עצמון בן מאיר מנהל מערכות מידע, איילון נאמנים

שמי עצמון בן מאיר, מנהל מערכות המידע באיילון נאמנים. אבקש להודות לחברתכם השירות המקצועי שאתם מספקים. כיום אתם מלווים אותנו במספר פרויקטים בתחום הנגישות. ואנחנו מקבלים מכם תמיכה מקצועית וידע ברמה גבוהה. זו גם הזדמנות מצוינת להודות לצוות העובדים במיוחד לסיגל שמגלה ומוכיחה רמה מקצועית וידע אדיר ״בתחום הנגישות״. אבקש להודות לה אישית בשמי ובשם איילון נאמנים. יישר כח

אטי אברהם ראש תחום גרפיקה, אתר הכנסת

ההדרכה הייתה מצוינת למרות שהיו פערים ברמות של המשתתפים – היו מזיני תוכן שמזינים לתוכן SP והיו מזיני תוכן שכותבים HTML. אבל, זך היה מעולה!!!

פנינה בן דוד מנהלת המחלקה הכלכלית, התאחדות המלונות בישראל

ללילך, סיגל, שי ויהודית ! אומרים שההבדל בין שירות טוב לשירות מצוין הוא שבשירות טוב הלקוח מקבל את מה שהוא מצפה לו, אבל בשירות מצוין – הלקוח מקבל מעל ומעבר לציפיותיו. אז תודה ענקית על השירות המצוין שקבלנו מכם בתהליך בדיקת הנגישות של האתר שלנו. על המקצוענות, התגובה המידית, הליווי הצמוד, הסבלנות, הסיוע בכל פרט ופרט – בהחלט שירות שמצדיק את שם החברה שלכם.

טלרון

ברצוני להודות לצוות שטיפל במהלך תהליך בקרת ההנגשה לאתר החברה, פורטל "המצבר", סיגל ולילך. השירות שקיבלתי במהלך התהליך היה יוצא מן הכלל, סיגל הייתה סופר סבלנית זמינה תמיד לכל שאלה ושמחה לעזור גם מול הצוות הטכני שבנה את האתר. עם האכפתיות, הגדלת הראש, הסבלנות והשירות המקצועי והנעים הצלחנו להנגיש את האתר, וזו הייתה משימה מאוד לא פשוטה מול הצוות הטכני הנבחר

טוהר נחמן, איגוד האינטרנט הישראלי

אני רוצה להודות לצוות A-2-Z המקסימים ובמיוחד ללילך, זך, אלון ושי! אני שמחה שאיגוד האינטרנט יצר שיתוף פעולה כה חיובי ומדהים עם חברת A-2-Z, אשר מעבירים הרצאות מדהימות בכנסים שאני מארגנת. הקהל נהנה מידע עשיר ומקצועי וממרצים שעונים לכל שאלה בחיוך. מומלץ בחום!

אורית ברוורמן מנהלת אחריות חברתית תאגידית, בנק הפועלים

אלון בוקר אור – אבקש להודות לך על הליווי המקצועי, השירותי והאיכפתי של אנשייך בהנגשת המיני סייט, דוח אחריות תאגידית וחוברת האתגרים ובמיוחד לציין לשבח את שי תני. המסירות, השותפות והמחויבות שלו נתנו תחושה שהוא ממש חלק מהצוות בבנק ומבין את צרכינו מעל ומעבר למצופה. אין די מילים להודות לכם. מבחינתנו – נמליץ בפה מלא בפני כל על חברתך לכל מיזם הנגשה. שוב – המון המון תודה❣

רובין טרייסטמן, סגנית מנהלת, אתר האינטרנט של הכנסת

אנחנו (צוות האתר) בחודשים אחרונים, משתתפים בכנסי נגישות שבהם משתתפים משרדי ממשלה, יועצי נגישות, עובדי הנציבות, ואנשים מהסקטור הפרטי. אנחנו גילינו שם כמה שהעבודה שלכם כל כך יקרה לנו ואני רוצה להביע את ההערכה שלנו ואת התודות לכל מה שאתם עזרתם (ועוזרים) לנו בנושא. כמה טוב שהיגענו אליכם ולא למישהו אחר!

נועה אופיר, פייבוקס בנק דיסקונט

היי לילך וזך, רצינו להגיד המון תודה על הדרכת הנגישות היום בפייבוקס, היה מאוד מעשיר ומעמיק. זך – תודה על המצגת המדויקת, על תשומת הלב ועל שילוב הדוגמאות מתוך האפליקציה שלנו. ההדרכה היתה מאוד פרקטית ויצאנו עם כלים מעשיים ליישום.למדנו רבות 🙂 תודה רבה לכם!

לירון נאור, ממונה ביטחון ארצי וחרום ורכז נגישות קבוצת אמות השקעות בע"מ​

חברת a-2-z נמצאת איתנו בפרויקט נגישות האתרים, במשך מעל לשנה וחצי. במהלך הפרויקט, שנמצא לקראת סיומו, הונגשו אתר הבנק וכן אתר הפעולות (צפייה במידע וביצוע פעולות בחשבון) חברת a-2-z הפגינה במהלך כל משך הפרויקט, מקצועיות, מתן שירות מהיר ויעיל, השתלבות יפה בצוותי העבודה, ולווי צוותי הפיתוח בכל שאלה או בעיה שדרשה פתרון. הפרויקט דרש פתרונות יצירתיים לבעיות שעלו תוך כדי עבודה, וחברת a-2-z היוותה שותף אחראי ומקצועי, המסייע בפתרון הבעיות והלבטים שעלו בפרויקט. אני ממליץ בחום על עבודה משותפת עם חברת a-2-z.

אבי יוקטאן, סמנכ"ל שירות ותפעול, איקאה ישראל

A-2-Z מלווה את חברת איקאה כבר שנים רבות בנושא הנגישות באינטרנט, במסגרת העבודה המשותפת אנו מקבלים ליווי ויעוץ מקצועי החל מבדיקות תקופתיות, פיתוחים חדשים וכלה בהדרכות נגישות לצוות ניהול האתר. תרומתם הינה תרומה משמעותית לנגישות אתר איקאה וברצוני לציין את הנכונות שלהם לעזור בכל עת ביעילות ובמקצועיות. אני ממליץ לעבוד עם חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט.
2 1