רויטל בלסי מנהלת שיווק, אוטו דיפו

בהמשך למצגת סיכום שנת 2011, כל הכבוד  על הדו”ח!! נתונים מרשימים, שתהיה לנו שנת 2012 מוצלחת ביותר גם במכירות!

ניר בן-ימיני, קלאב ג’ירף

קלאב גירף פועלת במתכונתה הנוכחית מזה קרוב לשנתיים. בזמן האחרון מצאתי את עצמי אומר בפעם הראשונה שסוף כל סוף כיף לי עם כל הצוות ששותף איתנו בעשייה, כשאתם מהווים מרכיב חשוב בתוך החבילה. הנעימות, השקיפות, התגובה המהירה לכל בקשה, הנכונות להיענות לכל דרישה, גם אם היא מחוץ לקופסא, ומבלי להסתכל דרך החור של השקל – כל אלה תורמים רבות לתוצאות שלאט לאט מתחילות לצוץ, ובעיקר לאווירת העבודה החשובה מאין כמוה. רק שיימשך כך, ניר

דורון רוזנבלט איור עיצוב רעיונאות, הפיל הורוד

אדיבות סבלנות מקצועיות ורצון לפתור בעיות הם מצרכים נדירים במקומותינו, ואתה ידעת לבחור לך את הטוב שבטובים, שובל. תענוג צרוף אמיתי ומתמשך הוא לעבוד מול שובל אביטוב. כל התכונות הנ”ל באות לידי ביטוי בעבודה השוטפת, במתן הפתרונות המהיר היחס האישי והמקצועי. יבורך הוא תבורך אתה ויבורך גם המזל שהפגיש ביניכם וכפועל יוצא בינינו. המון תודה על שיתוף הפעולה הפורה שיימשך מן הסתם עוד תקופה ארוכה.

ליאור קורן, content lab

מיה ופולינה, היה לי כיף גדול לעבוד מולכם, אתן סופר מקצועיות, וסופר נחמדות – בטוח שתמשיכו להצליח.

יעל אוסי, מנהלת מותג סימילאק

אתר סימילאק עלה לאוויר ורצינו להגיד תודה גדולה על הלווי שלכם בפרוייקט המאד מאתגר הזה. תודה גדולה למיה ולסיגל שליוו אותנו באופן צמוד בתהליך, בצורה כל כך מקצועית שדאגו לפתרונות ועבדו בלוחות זמנים מאד לחוצים. בהחלט היה תענוג לעבוד איתכן.

גבי קסלרי, מנהל תוכן Ici Meeting

נועם ואוקסנה בוקר טוב, רציתי להודות לכם על השירות המקצועי והמהיר שנתתם לכל בקשה שלנו (והיו לא מעט כאלה…) בנוגע לאתר הICI, והכל ברוח טובה ובנעימות! תודה על הכל! מקווה שנמשיך לשתף פעולה בעתיד.

יובל וגנר, יו”ר עמותת נגישות ישראל

חברת A-2-Z מלווה את עמותת נגישות ישראל כבר מספר שנים ומבצעת עבורנו מגוון משימות באינטרנט בנושאים רבים הקשורים לפעילותנו במרחב הדיגיטלי – אתר אינטרנט, פעילות פייסבוק, יו-טיוב, קידום במנועי חיפוש ועוד. המשך העבודה עם A-2-Z לאורך זמן הוא עדות לאיכות העבודה הגבוהה ולמקצועיות. אנו מקבלים מענה מקצועי, מהיר ואיכותי ונהנים מחשיבה ויוזמות לאורך כל הדרך.