פפי לנדאו-בר, המכללה האקדמית בית ברל

שמי פפי לנדאו-בר, בשנה וחצי האחרונות שימשתי מנהלת שיווק במכללה האקדמית בית ברל. אני רוצה להודות לחברת Z-2-A על העבודה המקצועית בתחום השיווק דיגיטלי, הנגשת אתר המכללה וקידומו. על הטיפול המקצועי תוך מציאת פתרונות יצירתיים בקידום אתר המכללה. אבקש לציין באופן מיוחד את השירות של נטע אשכנזי , הדף עומרי ומלודי דגן שהעניקו למחלקת שיווק שירות מקצועי וחווית לקוח יוצאי דופן. על הרצון להוביל להצלחה, על ההקשבה, על ההתמדה, על הנכונות להיות זמינים בכל רגע ולשנות את אסטרטגית העבודה מעכשיו לעכשיו לפי הפוקוס שלנו.אין ספק כי צוות Z-2-A קשובים ורואים את טובת הלקוח לפני הכל. במהלך השנה אנחנו רואים את העבודה הטובה בכך שהגדלנו את כמות הביקורים לאתר והגדלנו את כמות ההמרות ועל כך תבוא עליכם הברכה. בברכה, פפי לנדאו-בר

שי בייסקי, דירקטור הצלחת לקוח, טיקטוק טו מי בע"מ.

התחלנו לעבוד עם חברת A-2-Z במטרה להגדיל את החשיפה לפלטפורמה שפיתחנו ולהביא לתודעה של הורים לילדים עם ליקיי דיבור, כי יש דרך נוספת קלה ומהנה לשפר את היכולות של ילדיהם תוך שמירה על רף גבוה. הליווי הצמוד והתהליך אותו עברנו מול חברתכם החל משלב החשיבה והקמת הקמפיינים ממומנים בפייסבוק ובגוגל עד לתוצאות בפועל, נעשה בצורה מדוייקת, מקצועית ויעילה תוך רגישות לצרכים שלנו. השירות והזמינות ברמה גבוהה, מקשיבים, מייעצים ובקיצור ממליצים :) שי בייסקי, דירקטור הצלחת לקוח, טיקטוק טו מי בע"מ.

קרן הראל, OPERA

רוצה לשבח את המחלקה שאני עובדת מולה , מחלקת פרסום , את טלי ונטלי . שירות מעולה , מקצוענות , לכל שאלה או בקשה יש תשובה עם הרבה סובלנות. תודה רבה, קרן הראל

Lisa, JesusBoat

A-2-Z gave us some straightforward solutions for improving traffic and conversions on our website. After these were implemented we quickly saw a 200% improvement in page visits for this topic. We are very happy with the results and the professional guidance A-2-Z has provided.

נורית שי מנהלת שיווק, Starcom Systems

רציתי לכתוב כמה מילים על הפגישה שהייתה מאוד משמעותית מבחינתי, תודה רבה אלון. בפגישה למדתי ש A-2-Z משמשים לנו הרבה מעבר לייעוץ שיווקי, נראה כי יש לנו ב STARCOM שותפים פעילים למערך השיווק הבינלאומי, יעילים ומאוד מוכוונים לצרכים שלנו. הרגשתי שסוף סוף מדברים בשפה שלי – שיווק!

חנה ברזילי, מנהלת ביה”ס ללימודי סחר חוץ במכון היצוא הישראלי

המכון היצוא הישראלי עובד עם חברת A-2-Z המעבירה במכון סדרה שנתית של ימי עיון וקורסים בנושאים השונים של שיווק באינטרנט זו השנה השמינית ברציפות, ואנו מאוד מרוצים מהתוצאות שהם מספקים לנו וליצואנים החברים במכון בכל הקשור לעולם השיווק באינטרנט. השנה פתחנו עם A-2-Z פעילות נוספת- הקורס המקיף הראשון בארץ בתחום השיווק במדיה החברתית, הכולל את כל אפיקי השיווק והפרסום ברשתות החברתיות.

עדי מאי, קורנית דיגיטל

הי אלון, חייבת לציין בפניך את המקצועיות והשרותיות של אייל בן משה מהצוות שלכם. הוא מגדיל ראש, תמיד שמח לעזור ומאד מאד מקצועי. בימים בהם אנחנו מנהלות אינסוף ספקים, זה לא מובן מאליו כשיש מישהו שאפשר לסמוך עליו ושבשורה התחתונה מצליח לפתור לנו בעיות ולתעל את ההשקעה הכספית שלנו בקידום האתר ובנגזרות שלו. גם כפיר עושה עבודה מצויינת ואנחנו מנצלות את ההזדמנות הזו להודות לכם על טיפול מקצועי ומסור. אייל וגם כפיר נפגשו עם סמנכל השיווק אתמול ביחד איתנו והוא התרשם מהם מאד. תודה ויישר כוח.

דניאל קוליקוב, MedAsist

ברצוננו לומר תודה רבה על התמיכה והאכפתיות שגיליתם מהיום הראשון בו סיפרנו על הפרויקט וביקשנו את עזרתכם. אנחנו יודעים שלא נהוג להודות לפני סיום העבודה ובכל זאת נעשה את זה:) התמיכה המקצועית של שובל, היחס שהפרויקט ואנחנו באופן אישי מקבלים ממך הוא יוצא מן הכלל, ויש לנו מספיק ניסיון בשביל לומר באחראיות מלאה שהלקוחות של שובל זוכים בכך שהוא מנהל את הפעילות שלהם. הפעילות הניסיונית שהעלנו לאוויר לפני כשבועיים התחילה להניב פירות מהיום הראשון. שובל מגיב באופן מידי לכל דרישה לשינוי כיוון או בקשה מחוץ לSCOPE הפעילות הרגיל והמקובל בעבודת שיווק באאוטסורסינג. חיפשנו שותף שירוץ אתנו לאורך כל הדרך בפרויקט, ולא רק לפיילוט, ומבחינתנו, מצאנו פרטנר אמיתי. מאחל לכולנו הצלחה ותודה על שיתוף הפעולה הפרודוקטיבי.

תא"ל (במיל') עו"ד חנן ברנשטיין, מנכ"ל עמותת יד לשריון

אלון שלום, אני מרגיש חובה נעימה להדגיש בפניך, כי רמת השירות המקצועית והזימון המיטבי לו אנו זוכים בכל ימות השנה, בכל שעות היממה, מהצוות המקצועי שלך ראוי להערכה ולהוקרה. אנו נעשה הכול כדי לשרוד את ימי המגפה וכולנו תקוה שחציון בי של שנת 2021 יבשר באופן מלא את בוא האביב ונפעל כבימים עברו. המון תודה,

ליאור קורן, מחלקת אינטרנט, לשכת הפרסום הממשלתית

שנה רביעית של קמפיין בגוגל במטרה להביא תיירים לים המלח. הנתונים פשוט מעולים, כל הכבוד!!!

עדי אולמרט, יו”ר ארגון הבוגרים במרכז הבינתחומי הרצליה

במהלך חודשים אפריל – מאי 2010, סייעה לנו חברת A-2-Z באופן משמעותי בקמפיין פייסבוק לקידום ‘כנס 10,000′, לציון עשרת אלפים בוגרים למרכז הבינתחומי הרצליה הן בשיווק הכנס ובפרסומו. הצוות של A-2-Z הצליח בתום תקופה די קצרה של עבודה משותפת להביא את אתר הכנס ושאר הקבוצות בפייסבוק הרלוונטיות למרכז הבינתחומי להישגים ניכרים בכל הנוגע לחשיפתו בפועל… עצותיהם וחוות דעתם, שנגעו לא רק לקידום האתר אלא אף לנושאים שיווקיים ואחרים, היו מאירי עיניים וגרמו לנו להרגיש שמדובר בשותפות אמיתית.

ג.ש מרתון ישראל הפקות בע"מ

אנחנו שמחים להמליץ על חברת A-2-Z שיווק ונגישות באינטרנט, החברה מספקת לנו שירות מקצועי יעיל ואדיב לאורך הדרך. נציין את העבודה המסורה בתכנון, הקמה וניהול הקמפיינים הפרסומיים של חברת מרתון ישראל הפקות בע"מ.

אהובה ביטון מנהלת תפעול, מלון לוט ים המלח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת למלון ספא לוט שירותים במס' נושאים: 1. קידום אורגני 2. ניהול דף פייסבוק 3. ליווי נגישות אנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי ואדיב. צוות החברה מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה ויצירתיות. שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

יובל וגנר, יו”ר עמותת נגישות ישראל

חברת A-2-Z מלווה את עמותת נגישות ישראל כבר מספר שנים ומבצעת עבורנו מגוון משימות באינטרנט בנושאים רבים הקשורים לפעילותנו במרחב הדיגיטלי – אתר אינטרנט, פעילות פייסבוק, יו-טיוב, קידום במנועי חיפוש ועוד. המשך העבודה עם A-2-Z לאורך זמן הוא עדות לאיכות העבודה הגבוהה ולמקצועיות. אנו מקבלים מענה מקצועי, מהיר ואיכותי ונהנים מחשיבה ויוזמות לאורך כל הדרך.

אבי הרטמן מנכ”ל, Starcom Systems

אנחנו עובדים עם חברת A-2-Z יותר משנה על השיווק הבינלאומי שלנו באינטרנט. החברה עושה עבורנו את תהליך ה SEO , הפרסום הממומן במנועי החיפוש במספר שפות, וניתוח שוטף של תוצאות השיווק תוך עבודה קבועה לייעול השיווק והעלאת ה- ROI באתר. מאז תחילת הפעילות עם החברה, אנו רואים שיפור משמעותי בתוצאות השיווק שלנו באינטרנט ומספר הפניות מהאתר שלנו שילש את עצמו. אנו מרגישים כאילו מצאנו שותפים לשיווק של החברה וחבורת אנשים המסורים להצלחתנו, תורמים לה רבות ומסורים לשיווק מבוסס תוצאות ושיפור מתמיד של העבודה המשותפת.

אייל בוחבך מנהל דיגיטל, דנפל

A-2-Z נגישות ושיווק בינלאומי באינטרנט מלווה את חברת דנפל תקופה ארוכה במגוון שירותי שיווק דיגיטלי בהם ניהול אתרי האינטרנט של החברה וקידומם בתוצאות החיפוש האורגניות (SEOׂ). בנוסף A-2-Z מנהלת את הפרסום הממומן של דנפל בגוגל ADS ובמדיה החברתית עבור מגוון לקוחותיה בארץ ובחו"ל. נציין לטובה את השירות המקצועי והאמין ונשמח להמליץ על A-2-Z כחברת דיגיטל מקצועית המניבה הישגים טובים לאורך זמן.
2 1