פפי לנדאו-בר, המכללה האקדמית בית ברל

שמי פפי לנדאו-בר, בשנה וחצי האחרונות שימשתי מנהלת שיווק במכללה האקדמית בית ברל. אני רוצה להודות לחברת Z-2-A על העבודה המקצועית בתחום השיווק דיגיטלי, הנגשת אתר המכללה וקידומו. על הטיפול המקצועי תוך מציאת פתרונות יצירתיים בקידום אתר המכללה. אבקש לציין באופן מיוחד את השירות של נטע אשכנזי , הדף עומרי ומלודי דגן שהעניקו למחלקת שיווק שירות מקצועי וחווית לקוח יוצאי דופן. על הרצון להוביל להצלחה, על ההקשבה, על ההתמדה, על הנכונות להיות זמינים בכל רגע ולשנות את אסטרטגית העבודה מעכשיו לעכשיו לפי הפוקוס שלנו.אין ספק כי צוות Z-2-A קשובים ורואים את טובת הלקוח לפני הכל. במהלך השנה אנחנו רואים את העבודה הטובה בכך שהגדלנו את כמות הביקורים לאתר והגדלנו את כמות ההמרות ועל כך תבוא עליכם הברכה. בברכה, פפי לנדאו-בר

אייל, דנפל

Hello Neta, Fantastic News!!!! Thanks for the hard work of all the team involved. You did a superb job with this. I’m happy with the results and I’m confidence we can keep growing.

יעל פאר סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק ותקשורת, איילון ביטוח

הי מלודי, העמקנו בנתונים, ניכרת התקדמות יפה! תודה על הטיפול המסור.

אורן פפו מנכ"ל ובעלים, פרואקטיב

כל הכבוד לכם על העבודה המשותפת לאורך השנה כולה שמביאה תוצאות כאלה מדהימות. אין ספק שזו תוצאה של מקצוענות והכרת התחום. יישר כוח ואיחולים לשנת 2020 לכולנו…. להמשיך לעבוד יפה ולטפס למקומות גבוהים יותר. סופ"ש טוב !!!

אהובה ביטון מנהלת תפעול, מלון לוט ים המלח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת למלון ספא לוט שירותים במס' נושאים: 1. קידום אורגני 2. ניהול דף פייסבוק 3. ליווי נגישות אנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי ואדיב. צוות החברה מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה ויצירתיות. שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

טליה גרש, ראש מחלקת יח"צ ותקשורת שיווקית, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון

במהלך השנתיים האחרונות, שבהן את מלווה את המכללה בתחומי ה-SEO והנגישות, תרמת תרומה משמעותית לביסוס אתר המכללה החדש כמוביל במספר תחומים: קידום אורגני – שיפור מיקומי ביטויים במנועי החיפוש וגוגל בראשם נגישות – התאמות נגישות לאתר בכל ההיבטים ניהול נכס דיגיטלי – הצעות ויוזמות תוכן איכותית שקידמו המותג נציין את השירות המקצועי, היעיל והאדיב שאנו זוכים לקבל ממך באופן שוטף. הצעותייך, היוזמות שאת מגלה וחשיבתך המקורית מוערכת על ידינו מאוד, והן באות לידי ביטוי ביישום ותוצאות.

גדי מרגוליאן, מנהל תקשורת שיווקית מטרו מוטור

חברת A-2-Z מספקת לחברת מטרו מוטור שירותי קידום ונגישות באינטרנט לכלל האתרים (8 אתרים). צוות A-2-Z מוביל את מטרו מוטור להישגים בגוגל כבר מספר שנים, מעודכן בשינויים האחרונים בנועי החיפוש והחידושים הטכנולוגיים האחרונים בתחום. אנו שמחים להמליץ על חברת A-2-Z.

יעל פאר סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק ותקשורת, איילון ביטוח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת לאתר איילון ביטוח מס' שירותים בתחום הדיגיטל והאינטרנט: SEO – קידום אורגני שוטף בגוגל הכנת האתר למנועי החיפוש ליווי נגישות – התאמת האתר לגולשים עם מוגבלויות רמת הזמינות והשרות שאנו מקבלים מצוות A-2-Z גבוהה מאוד ואנו נהנים מהעבודה המשותפת, החברה מבצעת את המשימות לשביעות רצוננו תוך "חשיבה מחוץ לקופסא" מתן יחס אדיב ומקצועי. נשמח להמליץ בחום על עבודה עם חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

קרן רותם, מנהלת הדיגיטל , המרכז הבינתחומי הרצליה

חברת A-2-Z שיווק ונגישות מלווה את אתר האינטרנט של המרכז הבינתחומי הרצליה כ-3 שנים, במסגרת הליווי אנו מקבלים שירותים בתחומים הבאים: קידום אורגני במנועי החיפוש שירות ליווי ונגישות שירות אישי, אדיב ומקצועי – המעניק בטחון רב להמשך הדרך, ועל כך אנו רוצים לומר תודה. להמשך שיתוף פעולה פורה.

בן אברהם, ממונה ביטחון ארצי וחרום ורכז נגישות קבוצת אמות השקעות בע"מ

חברת A-2-Z מספקת לקבוצת אמות השקעות בע"מ שירותי ליווי ויעוץ שוטף בנושא נגישות וקידום אורגני – SEO. החברה מספקת בין היתר את השירותים הבאים: ליווי SEO שוטף ליווי נגישות אתר האינטרנט הנגשת מסמכים מצגות ודוחות כספיים ברצוננו לציין כי הליווי וכלל המשימות מבוצעות לשביעות רצוננו הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת ההשקעה והתמיכה הטובה לאורך כל הדרך. חברת A-2- Z מתנהלת בצורה מקצועית, אמינה ומספקת שירות ברמה גבוהה. אנו שמחים להמליץ לחיוב על חברת A2Z ועל צוות העובדים בו.

יובל וגנר, יו”ר עמותת נגישות ישראל

חברת A-2-Z מלווה את עמותת נגישות ישראל כבר מספר שנים ומבצעת עבורנו מגוון משימות באינטרנט בנושאים רבים הקשורים לפעילותנו במרחב הדיגיטלי – אתר אינטרנט, פעילות פייסבוק, יו-טיוב, קידום במנועי חיפוש ועוד. המשך העבודה עם A-2-Z לאורך זמן הוא עדות לאיכות העבודה הגבוהה ולמקצועיות. אנו מקבלים מענה מקצועי, מהיר ואיכותי ונהנים מחשיבה ויוזמות לאורך כל הדרך.

אבי הרטמן מנכ”ל, Starcom Systems

אנחנו עובדים עם חברת A-2-Z יותר משנה על השיווק הבינלאומי שלנו באינטרנט. החברה עושה עבורנו את תהליך ה SEO , הפרסום הממומן במנועי החיפוש במספר שפות, וניתוח שוטף של תוצאות השיווק תוך עבודה קבועה לייעול השיווק והעלאת ה- ROI באתר. מאז תחילת הפעילות עם החברה, אנו רואים שיפור משמעותי בתוצאות השיווק שלנו באינטרנט ומספר הפניות מהאתר שלנו שילש את עצמו. אנו מרגישים כאילו מצאנו שותפים לשיווק של החברה וחבורת אנשים המסורים להצלחתנו, תורמים לה רבות ומסורים לשיווק מבוסס תוצאות ושיפור מתמיד של העבודה המשותפת.

אייל בוחבך מנהל דיגיטל, דנפל

A-2-Z נגישות ושיווק בינלאומי באינטרנט מלווה את חברת דנפל תקופה ארוכה במגוון שירותי שיווק דיגיטלי בהם ניהול אתרי האינטרנט של החברה וקידומם בתוצאות החיפוש האורגניות (SEOׂ). בנוסף A-2-Z מנהלת את הפרסום הממומן של דנפל בגוגל ADS ובמדיה החברתית עבור מגוון לקוחותיה בארץ ובחו"ל. נציין לטובה את השירות המקצועי והאמין ונשמח להמליץ על A-2-Z כחברת דיגיטל מקצועית המניבה הישגים טובים לאורך זמן.

דודי פוליטי, אופטיסטור

רציתי להודות לכן בינתיים על הפרק הזה שביצענו ביחד. בעיני הבאתן אותנו לתוצאות פנטסטיות: מאתר לא מוכר שעושה את צעדיו הראשונים בתחום האופטיקה – לאתר שמוביל בקידומים בכל היעדים שנקבעו (וגם כמה שאפילו לא נקבעו). מעבר לעבודה על הקידום האורגני – הסיוע הרצוף של מיה בכל הנוגע למעקב על הנתונים, לניתוח המקצועי שלהם ולהסקת המסקנות הנדרשות –היה משמעותי ביותר עבורנו בהובלה של האתר למקום שבו הוא נמצא. אלף תודות על המקצועיות והסבלנות.

רינת הלוי מנהלת שיווק, קבוצת יוזמות

ברצוני לציין לטובה את חברת A-2-Z המספקת לנו שירותי SEO – קידום אורגני שוטף, ניתוחי אנליטיקס ומדידות המרה של טפסים. כמכללה המובילה בתחום מקצועות האימון האישי והעסקי, הדרכות ופיתוח ארגוני, השיווק של המכללה מבוסס ברובו הגדול על הקידום הדיגיטלי. אנחנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. צוות A-2-Z מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה, ויצירתיות. המשימות מתבצעות בזמן המוגדר, הקשר הוא שוטף ומלווה בהרגשת בטחון של חברה שיודעת את העבודה שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות.

שי ברוש מנכ”ל pharmaguri

היחס המקצועי והאישי של צוות A-2-Z ומתן ייעוץ מקיף גם על נושאים שאינם מתומחרים, מצעיד את פרמה גורי באינטרנט מהר יותר מאשר חשבנו והתוצאות מצוינות.

בועז בינון מנכ”ל eteacher

בחודשים האחרונים, אנחנו עובדים עם חברת A-2-Z אשר מקדמים את הבלוג שלנו באמצעות טכניקות web 2.0 שונות. למדנו להכיר חברה מקצועית שנותנת שירות אישי ומקצועי אשר הצליחה בחודשים בודדים להוביל אלפי מבקרים לבלוג שלנו, מאות קישורים איכותיים ומיקומים גבוהים במנועי החיפוש.

אורנה חייט מנהלת פורטל, מכון היהלומים הישראלי

אנו עובדים בצוותא עם חברת A-2-Z מזה כשנה לשביעות רצוננו. כמות הכניסות לאתרנו עלתה משמעותית במהלך שנה זו, וזאת לא מעט בזכות היחס האישי והתומך, מהירות התגובה הראויה לציון המקצועיות והיעילות שהפגינה החברה. ישר כח לכל צוות A-2-Z!

רייצ'ל באומן ראש תחום שירותי אינטרנט, מכון ויצמן למדע

ברצוננו להודות לחברת A-2-Z המספקת למכון ויצמן שירותי SEO ליווי בהקמה והכנת האתר למנוע חיפוש גוגל, מחקר מילים דוחות טכניים/ אופטימיזציה וכו'. צוות -2-Z מבצע את המשימות לשביעות רצוננו המלאה ונכון לעזור בכל עת, תמיד מקצועי ומעודכן בכל החידושים האחרונים בתחום הדיגיטלי אדיב ויעיל מאוד. נשמח להמליץ על חברת A-2-Z.

רעות רימר מנהלת מוצר, ABBOTT

היי שירה, לפני הכל אני חייבת להודות לך באופן אישי, על דרך מדהימה שבה לא וויתרת ועשית מעל ומעבר על מנת למצוא פיתרון לבעיה! והכל במקצועיות לא מתפשרת יחד עם נימוס ובצורה נעימה שהובילה בסופו של דבר (אני כבר לא האמנתי שזה יקרה..) להצלחה. משימה זו היא רק חלק ממכלול העבודה והשירות המדהים שאת נותנת לאורך כל הדרך. יישר כח! להמשך עבודה פורה ושותפות יחד תודה על הכל

לואיז ללוש מחלקת שיווק, מגדל שוקי הון

לאור שביעות הרצון מהעבודה המשותפת עם A-2-Z נשמח להמליץ על שירותי החברה. חברת A-2-Z מספקת עבורנו: מגדל שוקי הון – בית השקעות https://www.msh.co.il/ שירותי קידום אורגני SEO. במסגרת השירות, מבצעת אופטימיזציית תוכן ותגיות SEO לעמודי האתר, ניתוחי אנליטיקה ומדידות, שיפור יחס המרה וחוויית המשתמש של אתר החברה בצורה מקצועית, אדיבה ויעילה.אנו מודים לכם ושמחים בהמשך העבודה המשותפת.

תמיר רביץ מנהל שיווק, iDigital

רצינו להודות לחברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט על עבודתה המסורה בקידום אתרינו, A-2-Z מלווה אותנו מזה שנים בתהליכי הקמה וקידום האתר למנועי החיפוש – ובהלחה מרובה. ניתן לראות יציבות במיקומי האתר במקרים שבהם הוא ממוקם גבוה בעמודי החיפוש והתקדמות מהירה במקרים המטעים שבהם לא היה ממוקם גבוה מספיק בעמודי החיפוש וזאת תודות לשותפות ושירות מקצועי – ותמיד על חיוך. לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה פור – שנעלה ונצליח.

צוות יחידת השיווק, המכללה האקדמית בית ברל

A-2-Z מספקת למכללה שירותי SEO. החברה אמינה, נותנת שרות מצוין ומתייחסת אל לקוחותיה באופן פרטני. שי ומלודי מטפלים בכל פנייה קטנה כגדולה תוך חשיבה מעמיקה וחתירה לפתרון המהיר והאפקטיבי ביותר. רמת השירות, ההתנהלות והחשיבה היצירתית מספקות אותנו מאוד ומעניקות תחושה של שותפות מלאה ומקצוענות. ממליצות בחום להסתייע בשירותי החברה.

ירון ליברמן, מנכ"ל , מלון THE NORMAN

חברת A-2-Z מספקת שירותי SEO למלון נורמן כ-5 שנים, מפתיחת המלון. לאורך כל השנים , אנו נהנים משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, דיווחים שוטפים ומסודרים, זמינות וכמובן תוצאות. לחברה יש חלק משמעותי בחשיפת המלון לקהלי היעד בארץ ובעולם.
2 1