פפי לנדאו-בר, המכללה האקדמית בית ברל

שמי פפי לנדאו-בר, בשנה וחצי האחרונות שימשתי מנהלת שיווק במכללה האקדמית בית ברל. אני רוצה להודות לחברת Z-2-A על העבודה המקצועית בתחום השיווק דיגיטלי, הנגשת אתר המכללה וקידומו. על הטיפול המקצועי תוך מציאת פתרונות יצירתיים בקידום אתר המכללה. אבקש לציין באופן מיוחד את השירות של נטע אשכנזי , הדף עומרי ומלודי דגן שהעניקו למחלקת שיווק שירות מקצועי וחווית לקוח יוצאי דופן. על הרצון להוביל להצלחה, על ההקשבה, על ההתמדה, על הנכונות להיות זמינים בכל רגע ולשנות את אסטרטגית העבודה מעכשיו לעכשיו לפי הפוקוס שלנו.אין ספק כי צוות Z-2-A קשובים ורואים את טובת הלקוח לפני הכל. במהלך השנה אנחנו רואים את העבודה הטובה בכך שהגדלנו את כמות הביקורים לאתר והגדלנו את כמות ההמרות ועל כך תבוא עליכם הברכה. בברכה, פפי לנדאו-בר

רובי רפאלוב, מנורה מבטחים

זמן טוב להגיד שהיה לי את העונג והזכות לעבוד מולכם! השירות והמקצועיות שהפגנתם הוא מהטובים ביותר שנחשפתי אליהם. תודה רבה לכם על הכל!!!!!

אורן ציזאנה, בנק הפועלים

היי לילך, בהמשך למייל של זך, רק רציתי להגיד שההרצאה שהוא העביר הייתה מעולה ונראה שהאנשים בהחלט מתרשמים ממנו, אדבר עם הגורמים העסקים לגביי יותר שיתוף פעולה מולו בהקשר של נגישות. בכללי הייתי שמח גם להמליץ לכל הטרייבים שיעשו איתו מפגש נגישות מכיוון שאני חושב שהערך שהתקבל היה גבוה מאוד. בברכה, אורן ציזאנה

ערן הלר, רמבם

היי קרול, בתור מומחה דיגיטל וטכנולוגיה אני רוצה לומר לך כל הכבוד על המקצועיות, היסודיות, הסבלנות והבדיקות המעמיקות. בגרסאות הבאות יהיו תוספות, אעדכן ואעביר לכם לבדיקות. כמובן תודה גם ללילך המון תודות, מעריך מאוד, המשך יום טוב.

אייל, דנפל

Hello Neta, Fantastic News!!!! Thanks for the hard work of all the team involved. You did a superb job with this. I’m happy with the results and I’m confidence we can keep growing.

שי בייסקי, דירקטור הצלחת לקוח, טיקטוק טו מי בע"מ.

התחלנו לעבוד עם חברת A-2-Z במטרה להגדיל את החשיפה לפלטפורמה שפיתחנו ולהביא לתודעה של הורים לילדים עם ליקיי דיבור, כי יש דרך נוספת קלה ומהנה לשפר את היכולות של ילדיהם תוך שמירה על רף גבוה. הליווי הצמוד והתהליך אותו עברנו מול חברתכם החל משלב החשיבה והקמת הקמפיינים ממומנים בפייסבוק ובגוגל עד לתוצאות בפועל, נעשה בצורה מדוייקת, מקצועית ויעילה תוך רגישות לצרכים שלנו. השירות והזמינות ברמה גבוהה, מקשיבים, מייעצים ובקיצור ממליצים :) שי בייסקי, דירקטור הצלחת לקוח, טיקטוק טו מי בע"מ.

ישי מנדיל סמנכ"ל שיווק, אלטשולר שחם

אבקש להודות לחברת A-2-Z (נטינג בע"מ) על השירות המקצועי שאתם מספקים. על הליווי בהנגשת מסמכים, השירות והתמיכה המקצועית וידע ברמה גבוהה וכמובן על הזמינות היומיומית בייעוץ והדרכה עם נכונות לעזור בכל משימה.

קרן הראל, OPERA

רוצה לשבח את המחלקה שאני עובדת מולה , מחלקת פרסום , את טלי ונטלי . שירות מעולה , מקצוענות , לכל שאלה או בקשה יש תשובה עם הרבה סובלנות. תודה רבה, קרן הראל

שלי, הסתדרות עובדי המדינה

הי סילבי, ראשית המון תודה רבה על ההירתמות והעזרה. יש לי עוד דברים לשלוח אבל את הדברים הבהולים עשינו. תוכלי להעביר לי מידע לגבי העלויות עד כה. אני חייבת לדווח למנכ"לית. אם אפשר משהו יותר מפורט כמו כמה קבצים, כמה עמודים וכו ועלות. המון תודה רבה, שלי

ענבר סלטו, סמנכ"ל תפעול, מיטב קרנות נאמנות בע"מ

אבקש להודות לחברת A-2-Z (נטינג בע"מ) על השירות המקצועי שהנכם מספקים. על הליווי בהנגשת מסמכים, השירות, התמיכה המקוצעית וידע ברמה גבוהה. תודה, ענבר סלטו, סמנכ"ל תפעול, מיטב קרנות נאמנות בע"מ.

יער אמיר, מנהל אימפקט חברתיICL

החל מלפני כשנה חברתZ-2-A(נטינג בע"מ) מלווה את חברתICLבהנגשת מסמכים דיגיטליים היסטוריים וחדשים. אבקש לציין את השרות המקצועי והמסור שהחברה מספקת עלהייעוץ,ביצוע הנגשת המסמכים, המקצועיות והתמיכה וכל זאת בלוחות זמנים מאתגרים. נציגי החברה השונים מפגינים מחויבות מלאה, מקצועיות ושירותיות ברמות הגבוהות ביותר. בברכה, יער אמיר מנהלאימפקט חברתיICL

שרלי שוורץ, מנהלת אגף דיגיטל והסברה מועצה אזורית גזר

אבקש להודות לחברתA-2-Z (נטינג בע"מ) על השירות המקצועי שאתם מספקים. על הליווי בהנגשת המסמכים,השירות התמיכה המקצועית וידע ברמה גבוהה. בברכה, שרלי שוורץ מנהלת אגף דיגיטל והסברה

שלמה אבני, מחוברים לחיים

שובל, כל פעם שאנו חוזרים מפגישת עבודה אתך, הלב מתרחב מהנכונות שלך לעזור בתחזוק האתר שלנו ובחשיבה הפורה שלך, ואיך לשפר וליעל את התהליכים. אנחנו יודעים שהקשר שלך עם ליאורה הינו בשוטף, ומעבר לפגישות, והמילה "אי אפשר" אינה שגורה בפיך. אלון , תודה שאמצת אותנו. אשרינו. תודה, שלמה

רויטל בלסי מנהלת שיווק, אוטו דיפו

בהמשך למצגת סיכום שנת 2011, כל הכבוד  על הדו”ח!! נתונים מרשימים, שתהיה לנו שנת 2012 מוצלחת ביותר גם במכירות!

Ofer, Realeyez3d.com

At the beginning of 2010, we decided to spend our sales budget in online marketing and after meeting with several companies decided to work with A-2-Z. The results were amazing, bringing us from about 4-5 new leads a month in 2009 to around 40 leads a month! More than the bottom line results A-2-Z has helped us in all of the other marketing areas including the launch of our new website, and helping us prepare a yearly online marketing strategy.

Lisa, JesusBoat

A-2-Z gave us some straightforward solutions for improving traffic and conversions on our website. After these were implemented we quickly saw a 200% improvement in page visits for this topic. We are very happy with the results and the professional guidance A-2-Z has provided.

ניר בן-ימיני, קלאב ג’ירף

קלאב גירף פועלת במתכונתה הנוכחית מזה קרוב לשנתיים. בזמן האחרון מצאתי את עצמי אומר בפעם הראשונה שסוף כל סוף כיף לי עם כל הצוות ששותף איתנו בעשייה, כשאתם מהווים מרכיב חשוב בתוך החבילה. הנעימות, השקיפות, התגובה המהירה לכל בקשה, הנכונות להיענות לכל דרישה, גם אם היא מחוץ לקופסא, ומבלי להסתכל דרך החור של השקל – כל אלה תורמים רבות לתוצאות שלאט לאט מתחילות לצוץ, ובעיקר לאווירת העבודה החשובה מאין כמוה. רק שיימשך כך, ניר

נורית שי מנהלת שיווק, Starcom Systems

רציתי לכתוב כמה מילים על הפגישה שהייתה מאוד משמעותית מבחינתי, תודה רבה אלון. בפגישה למדתי ש A-2-Z משמשים לנו הרבה מעבר לייעוץ שיווקי, נראה כי יש לנו ב STARCOM שותפים פעילים למערך השיווק הבינלאומי, יעילים ומאוד מוכוונים לצרכים שלנו. הרגשתי שסוף סוף מדברים בשפה שלי – שיווק!

דורון רוזנבלט איור עיצוב רעיונאות, הפיל הורוד

אדיבות סבלנות מקצועיות ורצון לפתור בעיות הם מצרכים נדירים במקומותינו, ואתה ידעת לבחור לך את הטוב שבטובים, שובל. תענוג צרוף אמיתי ומתמשך הוא לעבוד מול שובל אביטוב. כל התכונות הנ”ל באות לידי ביטוי בעבודה השוטפת, במתן הפתרונות המהיר היחס האישי והמקצועי. יבורך הוא תבורך אתה ויבורך גם המזל שהפגיש ביניכם וכפועל יוצא בינינו. המון תודה על שיתוף הפעולה הפורה שיימשך מן הסתם עוד תקופה ארוכה.

חנה ברזילי, מנהלת ביה”ס ללימודי סחר חוץ במכון היצוא הישראלי

המכון היצוא הישראלי עובד עם חברת A-2-Z המעבירה במכון סדרה שנתית של ימי עיון וקורסים בנושאים השונים של שיווק באינטרנט זו השנה השמינית ברציפות, ואנו מאוד מרוצים מהתוצאות שהם מספקים לנו וליצואנים החברים במכון בכל הקשור לעולם השיווק באינטרנט. השנה פתחנו עם A-2-Z פעילות נוספת- הקורס המקיף הראשון בארץ בתחום השיווק במדיה החברתית, הכולל את כל אפיקי השיווק והפרסום ברשתות החברתיות.

עדי מאי, קורנית דיגיטל

הי אלון, חייבת לציין בפניך את המקצועיות והשרותיות של אייל בן משה מהצוות שלכם. הוא מגדיל ראש, תמיד שמח לעזור ומאד מאד מקצועי. בימים בהם אנחנו מנהלות אינסוף ספקים, זה לא מובן מאליו כשיש מישהו שאפשר לסמוך עליו ושבשורה התחתונה מצליח לפתור לנו בעיות ולתעל את ההשקעה הכספית שלנו בקידום האתר ובנגזרות שלו. גם כפיר עושה עבודה מצויינת ואנחנו מנצלות את ההזדמנות הזו להודות לכם על טיפול מקצועי ומסור. אייל וגם כפיר נפגשו עם סמנכל השיווק אתמול ביחד איתנו והוא התרשם מהם מאד. תודה ויישר כוח.

ליאור קורן, content lab

מיה ופולינה, היה לי כיף גדול לעבוד מולכם, אתן סופר מקצועיות, וסופר נחמדות – בטוח שתמשיכו להצליח.

מיכל רייספלד מנהלת שיווק, רשות החדשנות

קודם כל תודה רבה! על המאמץ, האכפתיות והעבודה המשותפת

דניאל קוליקוב, MedAsist

ברצוננו לומר תודה רבה על התמיכה והאכפתיות שגיליתם מהיום הראשון בו סיפרנו על הפרויקט וביקשנו את עזרתכם. אנחנו יודעים שלא נהוג להודות לפני סיום העבודה ובכל זאת נעשה את זה:) התמיכה המקצועית של שובל, היחס שהפרויקט ואנחנו באופן אישי מקבלים ממך הוא יוצא מן הכלל, ויש לנו מספיק ניסיון בשביל לומר באחראיות מלאה שהלקוחות של שובל זוכים בכך שהוא מנהל את הפעילות שלהם. הפעילות הניסיונית שהעלנו לאוויר לפני כשבועיים התחילה להניב פירות מהיום הראשון. שובל מגיב באופן מידי לכל דרישה לשינוי כיוון או בקשה מחוץ לSCOPE הפעילות הרגיל והמקובל בעבודת שיווק באאוטסורסינג. חיפשנו שותף שירוץ אתנו לאורך כל הדרך בפרויקט, ולא רק לפיילוט, ומבחינתנו, מצאנו פרטנר אמיתי. מאחל לכולנו הצלחה ותודה על שיתוף הפעולה הפרודוקטיבי.

יעל אוסי, מנהלת מותג סימילאק

אתר סימילאק עלה לאוויר ורצינו להגיד תודה גדולה על הלווי שלכם בפרוייקט המאד מאתגר הזה. תודה גדולה למיה ולסיגל שליוו אותנו באופן צמוד בתהליך, בצורה כל כך מקצועית שדאגו לפתרונות ועבדו בלוחות זמנים מאד לחוצים. בהחלט היה תענוג לעבוד איתכן.

יעל פאר סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק ותקשורת, איילון ביטוח

הי מלודי, העמקנו בנתונים, ניכרת התקדמות יפה! תודה על הטיפול המסור.

אורן פפו מנכ"ל ובעלים, פרואקטיב

כל הכבוד לכם על העבודה המשותפת לאורך השנה כולה שמביאה תוצאות כאלה מדהימות. אין ספק שזו תוצאה של מקצוענות והכרת התחום. יישר כוח ואיחולים לשנת 2020 לכולנו…. להמשיך לעבוד יפה ולטפס למקומות גבוהים יותר. סופ"ש טוב !!!

תא"ל (במיל') עו"ד חנן ברנשטיין, מנכ"ל עמותת יד לשריון

אלון שלום, אני מרגיש חובה נעימה להדגיש בפניך, כי רמת השירות המקצועית והזימון המיטבי לו אנו זוכים בכל ימות השנה, בכל שעות היממה, מהצוות המקצועי שלך ראוי להערכה ולהוקרה. אנו נעשה הכול כדי לשרוד את ימי המגפה וכולנו תקוה שחציון בי של שנת 2021 יבשר באופן מלא את בוא האביב ונפעל כבימים עברו. המון תודה,

ליאור קורן, מחלקת אינטרנט, לשכת הפרסום הממשלתית

שנה רביעית של קמפיין בגוגל במטרה להביא תיירים לים המלח. הנתונים פשוט מעולים, כל הכבוד!!!

עדי אולמרט, יו”ר ארגון הבוגרים במרכז הבינתחומי הרצליה

במהלך חודשים אפריל – מאי 2010, סייעה לנו חברת A-2-Z באופן משמעותי בקמפיין פייסבוק לקידום ‘כנס 10,000′, לציון עשרת אלפים בוגרים למרכז הבינתחומי הרצליה הן בשיווק הכנס ובפרסומו. הצוות של A-2-Z הצליח בתום תקופה די קצרה של עבודה משותפת להביא את אתר הכנס ושאר הקבוצות בפייסבוק הרלוונטיות למרכז הבינתחומי להישגים ניכרים בכל הנוגע לחשיפתו בפועל… עצותיהם וחוות דעתם, שנגעו לא רק לקידום האתר אלא אף לנושאים שיווקיים ואחרים, היו מאירי עיניים וגרמו לנו להרגיש שמדובר בשותפות אמיתית.

ג.ש מרתון ישראל הפקות בע"מ

אנחנו שמחים להמליץ על חברת A-2-Z שיווק ונגישות באינטרנט, החברה מספקת לנו שירות מקצועי יעיל ואדיב לאורך הדרך. נציין את העבודה המסורה בתכנון, הקמה וניהול הקמפיינים הפרסומיים של חברת מרתון ישראל הפקות בע"מ.

גבי קסלרי, מנהל תוכן Ici Meeting

נועם ואוקסנה בוקר טוב, רציתי להודות לכם על השירות המקצועי והמהיר שנתתם לכל בקשה שלנו (והיו לא מעט כאלה…) בנוגע לאתר הICI, והכל ברוח טובה ובנעימות! תודה על הכל! מקווה שנמשיך לשתף פעולה בעתיד.

אהובה ביטון מנהלת תפעול, מלון לוט ים המלח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת למלון ספא לוט שירותים במס' נושאים: 1. קידום אורגני 2. ניהול דף פייסבוק 3. ליווי נגישות אנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי ואדיב. צוות החברה מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה ויצירתיות. שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

טליה גרש, ראש מחלקת יח"צ ותקשורת שיווקית, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון

במהלך השנתיים האחרונות, שבהן את מלווה את המכללה בתחומי ה-SEO והנגישות, תרמת תרומה משמעותית לביסוס אתר המכללה החדש כמוביל במספר תחומים: קידום אורגני – שיפור מיקומי ביטויים במנועי החיפוש וגוגל בראשם נגישות – התאמות נגישות לאתר בכל ההיבטים ניהול נכס דיגיטלי – הצעות ויוזמות תוכן איכותית שקידמו המותג נציין את השירות המקצועי, היעיל והאדיב שאנו זוכים לקבל ממך באופן שוטף. הצעותייך, היוזמות שאת מגלה וחשיבתך המקורית מוערכת על ידינו מאוד, והן באות לידי ביטוי ביישום ותוצאות.

גדי מרגוליאן, מנהל תקשורת שיווקית מטרו מוטור

חברת A-2-Z מספקת לחברת מטרו מוטור שירותי קידום ונגישות באינטרנט לכלל האתרים (8 אתרים). צוות A-2-Z מוביל את מטרו מוטור להישגים בגוגל כבר מספר שנים, מעודכן בשינויים האחרונים בנועי החיפוש והחידושים הטכנולוגיים האחרונים בתחום. אנו שמחים להמליץ על חברת A-2-Z.

יעל פאר סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק ותקשורת, איילון ביטוח

חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט מספקת לאתר איילון ביטוח מס' שירותים בתחום הדיגיטל והאינטרנט: SEO – קידום אורגני שוטף בגוגל הכנת האתר למנועי החיפוש ליווי נגישות – התאמת האתר לגולשים עם מוגבלויות רמת הזמינות והשרות שאנו מקבלים מצוות A-2-Z גבוהה מאוד ואנו נהנים מהעבודה המשותפת, החברה מבצעת את המשימות לשביעות רצוננו תוך "חשיבה מחוץ לקופסא" מתן יחס אדיב ומקצועי. נשמח להמליץ בחום על עבודה עם חברת A-2-Z ועל הצוות המקצועי.

קרן רותם, מנהלת הדיגיטל , המרכז הבינתחומי הרצליה

חברת A-2-Z שיווק ונגישות מלווה את אתר האינטרנט של המרכז הבינתחומי הרצליה כ-3 שנים, במסגרת הליווי אנו מקבלים שירותים בתחומים הבאים: קידום אורגני במנועי החיפוש שירות ליווי ונגישות שירות אישי, אדיב ומקצועי – המעניק בטחון רב להמשך הדרך, ועל כך אנו רוצים לומר תודה. להמשך שיתוף פעולה פורה.

בן אברהם, ממונה ביטחון ארצי וחרום ורכז נגישות קבוצת אמות השקעות בע"מ

חברת A-2-Z מספקת לקבוצת אמות השקעות בע"מ שירותי ליווי ויעוץ שוטף בנושא נגישות וקידום אורגני – SEO. החברה מספקת בין היתר את השירותים הבאים: ליווי SEO שוטף ליווי נגישות אתר האינטרנט הנגשת מסמכים מצגות ודוחות כספיים ברצוננו לציין כי הליווי וכלל המשימות מבוצעות לשביעות רצוננו הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת ההשקעה והתמיכה הטובה לאורך כל הדרך. חברת A-2- Z מתנהלת בצורה מקצועית, אמינה ומספקת שירות ברמה גבוהה. אנו שמחים להמליץ לחיוב על חברת A2Z ועל צוות העובדים בו.

רחל לוביאניקר, סמנכ"ל מנהל מערכות מידע ודיגיטל עמידר החדשה

חברת A-2-Z, נגישות ושיווק באינטרנט, מספקת לחברת עמידר שירותי ליווי ובדיקות נגישות תקופתיות לאתר האינטרנט של עמידר במהלך השנים 2016 – 2019. ברצוני להמליץ ולהודות לצוות החברה ולציין לשבח את מתן השירות היעיל, האדיב והיצירתי ומעל הכל מקצועי.

נטע מנהלת פרויקטים, קבוצת פיונט

שלום לכולם ברצוני להודות לצוות הנגישות של A-2-Z על הטיפול המהיר והמענה השירותי לעיריית רמת גן: קרול, לילך ושי. על המענה השירותי שנתתם , קיצוץ לוחות הזמנים על מנת להעביר לטיפול העירייה במטרה במשותפת לעמוד בלוחות הזמנים עבודה טובה כל הכבוד!!! בברכה

רוונה מנהלת מדעית, Medoc-Web

היי איל ורונן רציתי להודות לכם על ההדרכה של אתמול. החומר הועבר בצורה ברורה ומעניינת, קיבלנו כלים שאנחנו יכולים להתחיל כבר ליישם, למדנו דברים שלא כולנו היינו מודעים אליהם ואנחנו רואים שיש לנו עוד הרבה עבודה לעשות. מן הסתם יהיו לנו עוד שאלות והבהרות במשך הזמן. תודה והמשך יום נעים

עצמון בן מאיר מנהל מערכות מידע, איילון נאמנים

שמי עצמון בן מאיר, מנהל מערכות המידע באיילון נאמנים. אבקש להודות לחברתכם השירות המקצועי שאתם מספקים. כיום אתם מלווים אותנו במספר פרויקטים בתחום הנגישות. ואנחנו מקבלים מכם תמיכה מקצועית וידע ברמה גבוהה. זו גם הזדמנות מצוינת להודות לצוות העובדים במיוחד לסיגל שמגלה ומוכיחה רמה מקצועית וידע אדיר ״בתחום הנגישות״. אבקש להודות לה אישית בשמי ובשם איילון נאמנים. יישר כח

אטי אברהם ראש תחום גרפיקה, אתר הכנסת

ההדרכה הייתה מצוינת למרות שהיו פערים ברמות של המשתתפים – היו מזיני תוכן שמזינים לתוכן SP והיו מזיני תוכן שכותבים HTML. אבל, זך היה מעולה!!!

אודי זיו אגף תיקשוב, אוניברסיטת בר-אילן

ברצוני להמליץ על מדריך מעולה מחברת a-2-z , זך סיגל , שהעביר לנו הדרכות בנושא – "הנגשת מסמכי אופיס לאנשים עם מוגבלות – לצורך עמידה בחוק הנגישות לאתרי האינטרנט". זך העביר את ההדרכה בצורה מקצועית מלווה במצגת ברורה ואיכותית שבסיומה ניתן תרגיל "שיעורי בית" (שהוכנו ונשלחו לזך ע"י כל משתתף וקיבלו התייחסות). זך גילה בקיאות גם בחומר הנלמד וגם במעטפת הרחבה של בניית אתרי אינטרנט בכלל והנגשתם לציבור הרחב של אנשים עם מוגבלות. האווירה בכיתה נוהלה בצורה חיובית ופרודוקטיבית. נשמח לעבוד איתו בהמשך.

פנינה בן דוד מנהלת המחלקה הכלכלית, התאחדות המלונות בישראל

ללילך, סיגל, שי ויהודית ! אומרים שההבדל בין שירות טוב לשירות מצוין הוא שבשירות טוב הלקוח מקבל את מה שהוא מצפה לו, אבל בשירות מצוין – הלקוח מקבל מעל ומעבר לציפיותיו. אז תודה ענקית על השירות המצוין שקבלנו מכם בתהליך בדיקת הנגישות של האתר שלנו. על המקצוענות, התגובה המידית, הליווי הצמוד, הסבלנות, הסיוע בכל פרט ופרט – בהחלט שירות שמצדיק את שם החברה שלכם.

טלרון

ברצוני להודות לצוות שטיפל במהלך תהליך בקרת ההנגשה לאתר החברה, פורטל "המצבר", סיגל ולילך. השירות שקיבלתי במהלך התהליך היה יוצא מן הכלל, סיגל הייתה סופר סבלנית זמינה תמיד לכל שאלה ושמחה לעזור גם מול הצוות הטכני שבנה את האתר. עם האכפתיות, הגדלת הראש, הסבלנות והשירות המקצועי והנעים הצלחנו להנגיש את האתר, וזו הייתה משימה מאוד לא פשוטה מול הצוות הטכני הנבחר

טוהר נחמן, איגוד האינטרנט הישראלי

אני רוצה להודות לצוות A-2-Z המקסימים ובמיוחד ללילך, זך, אלון ושי! אני שמחה שאיגוד האינטרנט יצר שיתוף פעולה כה חיובי ומדהים עם חברת A-2-Z, אשר מעבירים הרצאות מדהימות בכנסים שאני מארגנת. הקהל נהנה מידע עשיר ומקצועי וממרצים שעונים לכל שאלה בחיוך. מומלץ בחום!

יובל וגנר, יו”ר עמותת נגישות ישראל

חברת A-2-Z מלווה את עמותת נגישות ישראל כבר מספר שנים ומבצעת עבורנו מגוון משימות באינטרנט בנושאים רבים הקשורים לפעילותנו במרחב הדיגיטלי – אתר אינטרנט, פעילות פייסבוק, יו-טיוב, קידום במנועי חיפוש ועוד. המשך העבודה עם A-2-Z לאורך זמן הוא עדות לאיכות העבודה הגבוהה ולמקצועיות. אנו מקבלים מענה מקצועי, מהיר ואיכותי ונהנים מחשיבה ויוזמות לאורך כל הדרך.

אורית ברוורמן מנהלת אחריות חברתית תאגידית, בנק הפועלים

אלון בוקר אור – אבקש להודות לך על הליווי המקצועי, השירותי והאיכפתי של אנשייך בהנגשת המיני סייט, דוח אחריות תאגידית וחוברת האתגרים ובמיוחד לציין לשבח את שי תני. המסירות, השותפות והמחויבות שלו נתנו תחושה שהוא ממש חלק מהצוות בבנק ומבין את צרכינו מעל ומעבר למצופה. אין די מילים להודות לכם. מבחינתנו – נמליץ בפה מלא בפני כל על חברתך לכל מיזם הנגשה. שוב – המון המון תודה❣

רובין טרייסטמן, סגנית מנהלת, אתר האינטרנט של הכנסת

אנחנו (צוות האתר) בחודשים אחרונים, משתתפים בכנסי נגישות שבהם משתתפים משרדי ממשלה, יועצי נגישות, עובדי הנציבות, ואנשים מהסקטור הפרטי. אנחנו גילינו שם כמה שהעבודה שלכם כל כך יקרה לנו ואני רוצה להביע את ההערכה שלנו ואת התודות לכל מה שאתם עזרתם (ועוזרים) לנו בנושא. כמה טוב שהיגענו אליכם ולא למישהו אחר!

נועה אופיר, פייבוקס בנק דיסקונט

היי לילך וזך, רצינו להגיד המון תודה על הדרכת הנגישות היום בפייבוקס, היה מאוד מעשיר ומעמיק. זך – תודה על המצגת המדויקת, על תשומת הלב ועל שילוב הדוגמאות מתוך האפליקציה שלנו. ההדרכה היתה מאוד פרקטית ויצאנו עם כלים מעשיים ליישום.למדנו רבות 🙂 תודה רבה לכם!

מרק ריבץ, מנהל אתר המשרד לביטחון הפנים

בתאריך ה-6 ביוני 2019 התקיימה במשרד לביטחון הפנים בירושלים הדרכה בנושא נגישות על ידי נציג חברת a-2-z. ההדרכה כללה מידע אודות הנגשת מסמכי וורד ו-PDF ,והועברה למספר עובדי המשרד ויחידותיו אשר עובדים באתרי האינטרנט של המשרד או מכינים מסמכים המתפרסמים באתרי המשרד. המשתתפים הביעו שביעות רצון מההדרכה ובעיניי היא היתה מאוד ברורה ופרקטית. אני מבקש להודות למדריך זך סיגל ולכל צוות החברה עבור ההדרכה.

לירון נאור, ממונה ביטחון ארצי וחרום ורכז נגישות קבוצת אמות השקעות בע"מ​

חברת a-2-z נמצאת איתנו בפרויקט נגישות האתרים, במשך מעל לשנה וחצי. במהלך הפרויקט, שנמצא לקראת סיומו, הונגשו אתר הבנק וכן אתר הפעולות (צפייה במידע וביצוע פעולות בחשבון) חברת a-2-z הפגינה במהלך כל משך הפרויקט, מקצועיות, מתן שירות מהיר ויעיל, השתלבות יפה בצוותי העבודה, ולווי צוותי הפיתוח בכל שאלה או בעיה שדרשה פתרון. הפרויקט דרש פתרונות יצירתיים לבעיות שעלו תוך כדי עבודה, וחברת a-2-z היוותה שותף אחראי ומקצועי, המסייע בפתרון הבעיות והלבטים שעלו בפרויקט. אני ממליץ בחום על עבודה משותפת עם חברת a-2-z.

אבי הרטמן מנכ”ל, Starcom Systems

אנחנו עובדים עם חברת A-2-Z יותר משנה על השיווק הבינלאומי שלנו באינטרנט. החברה עושה עבורנו את תהליך ה SEO , הפרסום הממומן במנועי החיפוש במספר שפות, וניתוח שוטף של תוצאות השיווק תוך עבודה קבועה לייעול השיווק והעלאת ה- ROI באתר. מאז תחילת הפעילות עם החברה, אנו רואים שיפור משמעותי בתוצאות השיווק שלנו באינטרנט ומספר הפניות מהאתר שלנו שילש את עצמו. אנו מרגישים כאילו מצאנו שותפים לשיווק של החברה וחבורת אנשים המסורים להצלחתנו, תורמים לה רבות ומסורים לשיווק מבוסס תוצאות ושיפור מתמיד של העבודה המשותפת.

אייל בוחבך מנהל דיגיטל, דנפל

A-2-Z נגישות ושיווק בינלאומי באינטרנט מלווה את חברת דנפל תקופה ארוכה במגוון שירותי שיווק דיגיטלי בהם ניהול אתרי האינטרנט של החברה וקידומם בתוצאות החיפוש האורגניות (SEOׂ). בנוסף A-2-Z מנהלת את הפרסום הממומן של דנפל בגוגל ADS ובמדיה החברתית עבור מגוון לקוחותיה בארץ ובחו"ל. נציין לטובה את השירות המקצועי והאמין ונשמח להמליץ על A-2-Z כחברת דיגיטל מקצועית המניבה הישגים טובים לאורך זמן.

דודי פוליטי, אופטיסטור

רציתי להודות לכן בינתיים על הפרק הזה שביצענו ביחד. בעיני הבאתן אותנו לתוצאות פנטסטיות: מאתר לא מוכר שעושה את צעדיו הראשונים בתחום האופטיקה – לאתר שמוביל בקידומים בכל היעדים שנקבעו (וגם כמה שאפילו לא נקבעו). מעבר לעבודה על הקידום האורגני – הסיוע הרצוף של מיה בכל הנוגע למעקב על הנתונים, לניתוח המקצועי שלהם ולהסקת המסקנות הנדרשות –היה משמעותי ביותר עבורנו בהובלה של האתר למקום שבו הוא נמצא. אלף תודות על המקצועיות והסבלנות.

רינת הלוי מנהלת שיווק, קבוצת יוזמות

ברצוני לציין לטובה את חברת A-2-Z המספקת לנו שירותי SEO – קידום אורגני שוטף, ניתוחי אנליטיקס ומדידות המרה של טפסים. כמכללה המובילה בתחום מקצועות האימון האישי והעסקי, הדרכות ופיתוח ארגוני, השיווק של המכללה מבוסס ברובו הגדול על הקידום הדיגיטלי. אנחנו עובדים עם A-2-Z באופן שוטף ומקבלים שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. צוות A-2-Z מבצע את המשימות במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו תוך הפגנת "ראש גדול" יוזמה, ויצירתיות. המשימות מתבצעות בזמן המוגדר, הקשר הוא שוטף ומלווה בהרגשת בטחון של חברה שיודעת את העבודה שמחים להמליץ בחום על חברת A-2-Z ועל הצוות.

שי ברוש מנכ”ל pharmaguri

היחס המקצועי והאישי של צוות A-2-Z ומתן ייעוץ מקיף גם על נושאים שאינם מתומחרים, מצעיד את פרמה גורי באינטרנט מהר יותר מאשר חשבנו והתוצאות מצוינות.

בועז בינון מנכ”ל eteacher

בחודשים האחרונים, אנחנו עובדים עם חברת A-2-Z אשר מקדמים את הבלוג שלנו באמצעות טכניקות web 2.0 שונות. למדנו להכיר חברה מקצועית שנותנת שירות אישי ומקצועי אשר הצליחה בחודשים בודדים להוביל אלפי מבקרים לבלוג שלנו, מאות קישורים איכותיים ומיקומים גבוהים במנועי החיפוש.

אורנה חייט מנהלת פורטל, מכון היהלומים הישראלי

אנו עובדים בצוותא עם חברת A-2-Z מזה כשנה לשביעות רצוננו. כמות הכניסות לאתרנו עלתה משמעותית במהלך שנה זו, וזאת לא מעט בזכות היחס האישי והתומך, מהירות התגובה הראויה לציון המקצועיות והיעילות שהפגינה החברה. ישר כח לכל צוות A-2-Z!

רייצ'ל באומן ראש תחום שירותי אינטרנט, מכון ויצמן למדע

ברצוננו להודות לחברת A-2-Z המספקת למכון ויצמן שירותי SEO ליווי בהקמה והכנת האתר למנוע חיפוש גוגל, מחקר מילים דוחות טכניים/ אופטימיזציה וכו'. צוות -2-Z מבצע את המשימות לשביעות רצוננו המלאה ונכון לעזור בכל עת, תמיד מקצועי ומעודכן בכל החידושים האחרונים בתחום הדיגיטלי אדיב ויעיל מאוד. נשמח להמליץ על חברת A-2-Z.

רעות רימר מנהלת מוצר, ABBOTT

היי שירה, לפני הכל אני חייבת להודות לך באופן אישי, על דרך מדהימה שבה לא וויתרת ועשית מעל ומעבר על מנת למצוא פיתרון לבעיה! והכל במקצועיות לא מתפשרת יחד עם נימוס ובצורה נעימה שהובילה בסופו של דבר (אני כבר לא האמנתי שזה יקרה..) להצלחה. משימה זו היא רק חלק ממכלול העבודה והשירות המדהים שאת נותנת לאורך כל הדרך. יישר כח! להמשך עבודה פורה ושותפות יחד תודה על הכל

לואיז ללוש מחלקת שיווק, מגדל שוקי הון

לאור שביעות הרצון מהעבודה המשותפת עם A-2-Z נשמח להמליץ על שירותי החברה. חברת A-2-Z מספקת עבורנו: מגדל שוקי הון – בית השקעות https://www.msh.co.il/ שירותי קידום אורגני SEO. במסגרת השירות, מבצעת אופטימיזציית תוכן ותגיות SEO לעמודי האתר, ניתוחי אנליטיקה ומדידות, שיפור יחס המרה וחוויית המשתמש של אתר החברה בצורה מקצועית, אדיבה ויעילה.אנו מודים לכם ושמחים בהמשך העבודה המשותפת.

תמיר רביץ מנהל שיווק, iDigital

רצינו להודות לחברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט על עבודתה המסורה בקידום אתרינו, A-2-Z מלווה אותנו מזה שנים בתהליכי הקמה וקידום האתר למנועי החיפוש – ובהלחה מרובה. ניתן לראות יציבות במיקומי האתר במקרים שבהם הוא ממוקם גבוה בעמודי החיפוש והתקדמות מהירה במקרים המטעים שבהם לא היה ממוקם גבוה מספיק בעמודי החיפוש וזאת תודות לשותפות ושירות מקצועי – ותמיד על חיוך. לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה פור – שנעלה ונצליח.

צוות יחידת השיווק, המכללה האקדמית בית ברל

A-2-Z מספקת למכללה שירותי SEO. החברה אמינה, נותנת שרות מצוין ומתייחסת אל לקוחותיה באופן פרטני. שי ומלודי מטפלים בכל פנייה קטנה כגדולה תוך חשיבה מעמיקה וחתירה לפתרון המהיר והאפקטיבי ביותר. רמת השירות, ההתנהלות והחשיבה היצירתית מספקות אותנו מאוד ומעניקות תחושה של שותפות מלאה ומקצוענות. ממליצות בחום להסתייע בשירותי החברה.

ירון ליברמן, מנכ"ל , מלון THE NORMAN

חברת A-2-Z מספקת שירותי SEO למלון נורמן כ-5 שנים, מפתיחת המלון. לאורך כל השנים , אנו נהנים משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, דיווחים שוטפים ומסודרים, זמינות וכמובן תוצאות. לחברה יש חלק משמעותי בחשיפת המלון לקהלי היעד בארץ ובעולם.

אבי יוקטאן, סמנכ"ל שירות ותפעול, איקאה ישראל

A-2-Z מלווה את חברת איקאה כבר שנים רבות בנושא הנגישות באינטרנט, במסגרת העבודה המשותפת אנו מקבלים ליווי ויעוץ מקצועי החל מבדיקות תקופתיות, פיתוחים חדשים וכלה בהדרכות נגישות לצוות ניהול האתר. תרומתם הינה תרומה משמעותית לנגישות אתר איקאה וברצוני לציין את הנכונות שלהם לעזור בכל עת ביעילות ובמקצועיות. אני ממליץ לעבוד עם חברת A-2-Z נגישות ושיווק באינטרנט.
5 4 3 2 1