פרסום וקידום SEO אורגני שוטף

בעבור רבים מאיתנו המושג 'קידום אורגני' מוכר, אבל למעשה לא מובן. הפעם נבין מהו קידום אורגני, מה מייצג פרסום אורגני ואיך כל אלו קשורים ל-SEO וקידום אתרים. כשמדברים על קידום אורגני בתחום ה-SEO מתייחסים לתהליכי עבודה המאפשרים לאתר להתברג גבוה בתוצאות החיפוש במנועי האינטרנט השונים, ובראשם גוגל. 

SEO שוטף
SEO שוטף

בפשטות ניתן להסביר כי "קידום אורגני" הוא מונח המשמש לתיאור תהליכים שנועדו להשגת מיקום גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות של מנוע החיפוש – בשאיפה כמובן להתברגות בעמוד הראשון ואף במקום הראשון.

קידום חודשי המבוסס טקטיקות להגדלת התנועה האורגנית ממנועי החיפוש אל האתר שלנו יכולה להיות משימה קשה, ולפעמים כמעט בלתי אפשרית – אם לא קיימת תוכנית עבודה ואסטרטגיית שיווק, או ללא מחקר מעמיק של התחום ומתחריו. 

בלעדיי כל אלה, גם אם תשקיעו כסף רב, מסע פרסום במנוע החיפוש עתיד להיכשל, ובגדול.

קידום אורגני שוטף - השקעה משתלמת לטווח ארוך

קידום אורגני שוטף משמעו תכנון וביצוע עבודת ה-SEO יעילה, מוכוונת מטרות ולאורך זמן. 

חברות רבות מבינות את חשיבות ה-SEO אבל לפעמים מפספסות את החשיבות של קידום מתמשך. ככל שהתחרות גדלה, מנועי החיפוש העיקריים באינטרנט עלולים להפחית את הדירוג שלכם במידה ועבודת ה-SEO אינה מתמשכת באופן שוטף.

קידום אורגני מתמשך כולל בין היתר התעדכנות בלתי פוסקת בחידושים ובעדכוני האלגוריתם של גוגלוזאת על מנת לספק פתרונות ופעולות שוטפות ומוכחות ללקוחותינו, בהתאמה מושלמת לשינויי הנהלים והכללים של מנוע החיפוש, ובהתאם לצרכים המשתנים של האתרים והלקוחות השונים שלנו. 

עם זאת, כדאי לשים לב שהשינויים והפעולות אינם רק בהתאם לשינויי גוגל, אלא נעשים גם לטובת שיפור חווית הגלישה באתר.

כלים וביצועים מדידים ומתעדכנים ב-A-2-Z

חברת A-2-Z מציע ללקוחותיה קידום שוטף במטרה מתמדת להתברג במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש האורגניות עבור כל מילות המפתח בעלות נפחי החיפוש גבוהים ופוטנציאל ההמרה הגבוה.

הקידום החודשי שלנו מתבצע במנועי החיפוש המובילים, בעיקר Google, ומבוסס בכללותו על מילות מפתח מחופשות.

שאר הפעולות כוללות בין היתר

  • מעקב אחר מצבו הטכני של האתר
  • מחקר אתרי המתחרים בתחום העשייה שלכם
  • התאמת האתר לעדכונים החדשים של גוגל
  • ליווי וייעוץ לעדכון תוכן חדש באתרכם
  • ניטור מתמיד של מילות מפתח ויעילותן
  • מעקב דירוגים שוטף
  • מעקב אחר נתוני האתר בממשקי גוגל ושליחת עדכונים שוטפת
  • הפקת דו"חות חודשיים על התקדמות האתר בדירוג התוצאות במנועי החיפוש
  • המלצות לביצועים נדרשים נוספים
  • הפצת תכנים באתרים חיצוניים, עם קישורים לאתרכם

A-2-Z – ותק וניסיון שעובדים בכל שעה בשביל הצלחתכם

A-2-Z הינה חברת קידום אתרים במרכז הארץ בעלת ניסיון רב שנים, הפועלת כבר מזה יותר מ-15 שנים בתחום SEO קידום אתרים, פרסום אורגני וקידום אורגני. ותק זה מהווה עבורכם יתרון גדול כלקוחותינו, בזכות הביטחון והשקט הנפשי בידיעה שיש מי שדואג לפרסום ולקידום האתר שלכם בכל שעה ביממה, אפילו הרבה אחרי שעות העבודה הרשמיות – מה שאנחנו מכנים, קידום אקטיבי לזמנים פסיביים.

זכרו, אין מחיר או תבנית קבועים לקידום אורגני מתמשך. קידום אורגני על בסיס חודשי משתנה באופיו ובעלותו לפי העבודה הכרוכה בקמפיין ה-SEO של כל לקוח ולקוח. האם הייתם מוכנים להתפשר על הצלחתכם? קידום אורגני ושיווק שוטף של האתר החשוב שלכם לא צריכים להיחשב כהוצאה, אלא כהשקעה המניבה הכנסות והמרות, שמשמעותן – הצלחה לעסק.

ניווט וויז